Battlefield 4 Final Stand DLC – oficiální video

Dnes vyšlo oficiální video pro Battlefield 4 Final Stand DLC. A jako vždy rozhodně stojí za shlédnutí. Na videu najdete ukázky prototypů bojové techniky a zbraní, které se v tomto DLC objeví.

Rozšíření Final Stand pro Battlefield 4 vás zavede do mrazivých krajin s tajnými vojenskými základnami, který skrývají technicky vyspělé prototypy zbraní a bojové techniky, jež využijete na čtyřech nových mapách pro multiplayer.

Battlefield 4 Final Stand bude k dispozici od 18. listopadu (dle informací ve 14:30) pro členy programu Battlefield 4 Premium a od 2. prosince pro všechny hráče.

Na co se v DLC Final Stand můžeme těšit:

bf4-final-stand-giantsŠPIČKOVÉ ZBRAŇOVÉ SYSTÉMY

Zúčastněte se bojů v tajných vojenských zařízeních a vyzkoušejte si prototypy high-tech systémů, mezi které patří třeba Rorsch MK-1 – pulzní zbraň, která vystřeluje nesmírně účinné projektily pomocí kinetické energie.

bf4-final-stand-hammerhead

SNĚHOVÉ PLÁNĚ

K přechodu zmrzlých plání uprostřed sněhových bouří na všech čtyřech nových mapách můžete využít sněžný skútr, nebo třeba experimentální, vysoce pohyblivé tankové vznášedlo HT-95 Levkov.

bf4-final-stand-hangar-21

FUTURISTICKÁ VÝZBROJ

Nové vybavení a výzbroj, kterou je možné nalézt přímo na bojišti, jako například dron XD-1 Accipiter nebo vysílač falešného signálu DS-3, vám zajistí vítanou výhodu.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , ,

16 komentářů

Napsat komentář