Battlefield 4 komandér aplikace pro mobily končí!

Tato zpráva zřejmě nepotěší mnohé z Vás. DICE / EA se rozhodlo ukončit podporu komandér aplikace pro mobilní zařízení. Více už níže. Tak čo, jste zklamaní, anebo Vám to nevadí? 😉

Pomocí „Battlefield 4 komandér aplikace“ jste se vžili do role komandéra z pohodlí Vaší sedačky, autobusu a někdy i na velmi zajímavých místech. Bylo zábavně Vás sledovat při hraní z ptačího pohledu a jak podporujete tým všude, kde je to možné. Bohužel nadešel čas Vám oznámit, že 11. augusta / srpna končíme s podporou „Commander aplikace“ pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS a Android. 

Není to snadná volba, ale jsme přesvědčeni, že nadešel správný čas pro konec mobilní aplikace. Nicméně doufáme, že uvidíme více komandérov na PC a konzolích. Tato změna znamená, že ode dnes si už  nebudete moci stáhnout aplikaci z Apple Storu nebo Google Play obchodu. Nicméně, pokud jste si aplikaci již stáhli, můžete ji nadále využívat do 11. augusta / srpna. Tato změna žádným způsobem neovplyní herní zážitek z pozice komandéra. Stále budete mít možnost dovést svůj tým k vítězství na platformách PC a konzole. 

Battlefield 4 budeme podporovat i nadále a jako vždy, chce li bychom poděkovat Vám, komunitě za podporu.

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

12 komentářů

Napsat komentář