Battlefield 4: Komunitní mise

Rozšíření Battlefield 4: Night Operations vyšlo tento týden a obohatilo hru o novou bezplatnou mapu Zavod: Graveyard Shift. Je to noční mapa, a jako taková vyžaduje příslušnou herní strategii. Kdo na ní chce uspět, měl by se dobře seznámit s útočnými puškami a přístroji pro noční vidění, jako IRNV a FLIR. Hm. Tak nás napadlo…

20150902_BFH_CMAR_org

Během hry v kterémkoli režimu na libovolné mapě v Battlefieldu 4 kolektivně v rámci komunity dosáhněte celkem 50 milionů zabití útočnými puškami. Tato mise je aktivní v době od 2. září / septembra 2015 18:00 do 7. září / septembra 2015 18:00.

Padesát milionů se nám zdá jako dobré číslo k oslavě 4. sezóny Battlefestu. Je to tak. Padesát milionů zabití. Jen klid, máte na to celých pět dní! Určitě si s tím poradíte… Tedy snad. A nepočítá se jenom hra na mapě Zavod: Graveyard Shift – ke společnému cíli můžete přispívat na každé mapě v libovolném režimu. Když se vám to podaří, vybojujete si krásný nový zlatý battlepack (k vyzvednutí bude v Battlelogu do 18:00 hod. 7. září / septembra 2015).

Svůj postup můžete sledovat na záložce „Komunitní mise“. Jak si vedete, se můžete přesvědčit i přímo ve hře po vyvolání Battlelogu. Stačí pak zkontrolovat záložku „Mise“ (platí pouze pro PC, PlayStation 4 a Xbox One).

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

3 komentáře

Napsat komentář