Battlefield 4 multiplayer

Ponořte se do velkolepého válečného chaosu plného strhujících nenaskriptovaných okamžiků, poháněného energií nového enginu Frostbite 3. Na platformách Xbox 360, PlayStation 3, PC a konzolích nové generace.

VÁLKA NAPLNO

Vrhněte se do víru totální války v multiplayerových hrách Battlefieldu 4. Díky podpoře her s až 64 hráči a 7 unikátním herním režimům dostupným na 10 rozsáhlých mapách se Battlefield 4 může pyšit bezkonkurenčním herním záběrem.

LEVOLUTION

Hroutící se mrakodrap nebo torpédoborec narážející na pobřeží, to vše jsou ohromující momenty, které pod vlajkou konceptu Levolution dosud nevídaným způsobem v Battlefieldu 4 ovlivňují běh her. Přizpůsobujte se měnícím se podmínkám bojiště.

OBOJŽIVELNÉ OPERACE

Neobvyklá pozornost se tentokrát věnuje prostředkům vedení boje z vodní hladiny, ať už to jsou vodní skútry nebo těžké útočné čluny, a před hráči tak stojí nové příležitosti k ovládnutí vodního i pobřežního prostoru, ale i výzvy v podobě rozbouřeného, dynamicky se měnícího moře.

COMMANDER MODE

V režimu Commander sledujete bojiště z ptačí perspektivy, umožňující vám provádět strategická rozhodnutí za účelem podpory týmu. Velitel operace poskytuje důležité informace, organizuje podpůrné akce a vysílá do boje účinné posily.