Battlefield 4: nový Battlelog, psí známky a další informace

Protože včera večer odstartoval Alpha Trial test Battlefieldu 4, musejí mít hráči přístup i do části BF4 na Battlelog. Ta je samozřejmě přepracována a nabízí tak pěkné a přehledné prostředí. Jak můžete sami vidět na obrázcích přiložených níže, bylo přepracováno vlastně vše, kromě Komunikačního centra. Možnost nastavit si výbavu je nyní velmi přehledná a funguje jak má. Dále pak stránka se statistikami vojáka doznala velkých změn. Obsahuje spoustu důležitých informací, které by mohli hráče zajímat a zdá se nyní čistší a celkově přehlednější.

Dále pak se hráčům povedlo extrahovat z Battlelogu různé psí známky pro Battlefield 4, i když přístup do sekce psích známek je zablokován. Níže se tedy můžete podívat na některé psí známky, které nás v BF4 budou čekat:

Potom se doporučuji podívat na nejnovější video od LevelCap, protože nám představí různé příslušenství ke zbraním, jako jsou různé druhy tlumičů, laserů a další. Vše se skvělým komentářem, avšak bohužel v angličtině. Pokud by byl zájem, můžu z toho vytvořit speciální článek, ale je tam toho dost, takže do tohoto článku to již nenacpu a nevím, zda-li máte zájem být zahlceni dalšími informacemi 🙂

Pak tu mám další video, tentokrát od JackFrags, který ukazuje systém řezání nožem, jak fungují flashbangy, dále pak ukazuje klouzání C4řek a v neposlední řadě „nulování“. To je vlastně ta funkce u průzkumníka, která se schovává pod písmenem V (na PC verzi). Je možné nastavit různou vzdálenost od 0 – 1000 metrů. A jak to funguje? Jednoduše. Pokud vidíte nepřítele a víte že je asi 800 metrů od Vás, nastavíte 800 m a poté již nemusíte při míření příliš nadsazovat. Vaše odstřelovací puška bude střílet tam, kde zamíříte s křížkem. Však se podívejte na video 😉

A jako poslední tu pro Vás mám ukázku z AC-130 Gunship, jenž funguje tak, že komandér ji vyšle na bojiště a hráči ji pak mohou používat (střílet/skákat z ní ven).

Zdroj: Battlefield-Inside, MordorHQ, vlastní

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

17 komentářů

Napsat komentář