Battlefield 4 na PC dnes získal nové grafické rozhraní

Dnes ve čtvrtek 16.3.2017 se Battlefield 4 na PC konečně dočkal a získal také nové grafické rozhraní ladící s tím co má Battlefield 1. Toto nové grafické rozhraní přináší pro Battlefield 4 vyhledávač serverů uvnitř hry a také umožňuje přepnout hru do Battlefieldu 1 (pokud jej vlastníte).

Obáváte-li se, že díky tomuto novému grafickému rozhraní bude vypnut Battlelog, tak se jedná o zbytečné obavy. Minimálně v nejbližší době se neplánuje vypnutí Battlelogu, avšak vše k tomu nevyhnutelně směřuje. Časem tedy bude Battlelog nejspíše definitivně vypnut, kdy to ale bude je ve hvězdách.

Nové grafické rozhraní se vám pro Battlefield 4 stáhne skrze Origin, ale nebude se zobrazovat jako aktualizace. Hráči hlásí, že velikost je 4 GB a hra se začne jakoby stahovat celá, tedy 26 GB. Pokud půjde vše dobře, mělo by stahování začít na 22 GB (ty už máte na svém pevném disku) a dostahuje se tedy už jen dodatečných 4 GB dat. Kdyby se hra začala stahovat úplně od začátku, můžete vyzkoušet Origin nasměrovat do správné adresáře, kde máte hry z herní knihovny nainstalované a zkusit to celé znovu.

Jak ono nové grafické rozhraní pro Battlefield 4 vypadá se můžete podívat v následujícím videu:

Zdroj: Reddit

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

12 komentářů

Napsat komentář