Battlefield 4 se brzy rozroste o mapu Dragon Valley 2015!

Představujeme vám Dračí údolí 2015, které se v Battlefieldu 4 otevře už brzy a zdarma!

BF4LegacyOperations_KeyArt_Final

Minulý rok jsme se hráčů Battlefieldu zeptali, kterou klasickou mapu by si přáli vidět v Battlefieldu 4, a z ankety vyšlo vítězně Dračí údolí (Dragon Valley). Mapa teď vyjde v nové vizuální podobě pod názvem Dračí údolí 2015 jako součást bezplatného balíčku obsahu ke stažení Legacy Operations pro Battlefield 4 na platformách PS4, Xbox One a PC!

Tuto obrovskou mapu se spoustou kontrolních bodů a s mosty, které se podle potřeby dají demolovat a opravovat, zajisté poznají hráči Battlefieldu 2. Naším cílem bylo vytvořit pro Battlefield 4 rozsáhlou mapu s velkým prostorem pro vojenskou techniku a přizpůsobit původní originál našim současným požadavkům.

01_Gate_WM

To se samozřejmě neobešlo bez určitých úprav. Battlefield 2 měl podle dnešních standardů velmi omezený dohled do dálky (tedy vzdálenost, na jakou v herním světě dohlédnete) a mapa byla vystavěna právě s ohledem na toto omezení. K řešení tohoto problému jsme zvolili několik cest: vytvořili jsme výškově rozrůzněnější terén, aby tak lépe připomínal skutečnou scenérii čínských říčních údolí a aby na delší vzdálenosti vytvořil chybějící horizont, zejména na centrálním ostrově. Přidali jsme také dynamickou vrstvu mraků, které oddělením pozemní a nadzemní úrovně obohatí hratelnost, ale především pomohou na delší vzdálenosti vytvořit zdání horizontu. Jedním z příjemných vedlejších efektů budou vizuálně fantastické přestřelky odehrávající se nad vrstvami mlžného oparu.

02_Jet__WM

Mosty, které je možné ničit a opravovat, žádné zásadní úpravy nepotřebovaly. Chtěli jsme je rozhodně zachovat jako součást mapy, protože jejich taktický potenciál dodával původní mapě na zábavnosti, hlavně při použití vojenské techniky. S radostí můžeme oznámit, že mosty se vrátí – a užijete si s nimi spoustu zábavy!

03_Bridge_WM

Mapa v provedení pro režim Conquest bude mít nejvíc vlajek ze všech map BF4, opět hlavně proto, abychom napodobili její původní rozvržení a dosáhli obdobné hratelnosti. Bude také nepatrně asymetrická, co se týče výsadkových bodů vozidel, abychom se přiblížili systému režimu Conquest Assault. Skvělým bonusem pro nás je, že na mapu můžeme převést režim Rush, který v původní hře ještě nebyl k dispozici. Jsme přesvědčeni, že Rush ve spojení s dynamickými mosty vytvoří naprosto unikátní kombinaci!

A nespletli jste se: balíček Battlefield 4 Legacy Operations vyjde na PS4, Xbox One a PC. Dračí údolí 2015 jsme vytvářeli s odhodláním ještě trochu posunut hranice toho, co nám hra umožňuje, což znamenalo pracovat s velmi rozsáhlým prostorem v měřítku, jaké se vymyká všem prostředím, která Battlefield 4 momentálně nabízí. Proto jsme učinili rozhodnutí soustředit se pouze na výkonnější herní platformy. V žádném případě to neznamená konec podpory a kritických aktualizací hry na platformách Xbox 360 a PlayStation 3, ale s Dračí údolím 2015 jsme si stanovili skutečně velký cíl, a až si na něm zahrajete, budete vědět, o čem mluvíme.

Dračí údolí 2015 se k hráčům dostane zdarma jako součást balíčku obsahu ke stažení Battlefield 4 Legacy Operations, který vyjde spolu s vánoční aktualizaci ke konci roku (obsah ke stažení a aktualizace vyjdou jako dvě oddělené položky). Už se nemůžeme dočkat, až vám budeme v nadcházejících týdnech moct přinést další podrobnosti.

Na viděnou na bojišti!

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

4 komentáře

Napsat komentář