Battlefield 4 zvěrokruhová komunitní mise – Beran

Máme tu další komunitní misi, tentokrát však v Battlefieldu 4. Jedná se o špecálnu misi, kdy budeme každý soutěžit sám za sebe. Více se už dočtete níže. 😀

Viděli jsme mnoho případů, kdy jste týmově bojovali za dosažením společného cíle v komunitních misích v Battlefieldu 4. I nadále chceme sledovat Vaše dovednosti, ale tentokrát jsme vylepšili komunitní mise. Takže od nynějška budete sledovat svůj osobní cíl pro svého vojáka v Battlefieldu 4.

Zvěrokruh

První ze zvěrokruhových misí je beraní mise. Jedná se o nové typy misí s astrologickou tématikou (dohromady jich bude 12).  Vaším úkolem je  získat 1 zabití pomocí nožíku v rozmezí od 28. apríla / dubna 18:00 do 4. mája / ledna 11:00. Zatím se jedná o jednoduchou misi, protože teprve začínáme, ale věřte nám, přijdou i těžší. 

Pokud uspějete, budete odměněn beraním Dog Tagem výše. Jen se podívejte, jeho rohy by byly skvělé pre boj na blízko. 

Jak získat Dog Tag (psí známku)?

Jako první, musíte získat nejméně 1 zabití pomocí nožíku. Postup mise můžete sledovat ZDE. Poté co získáte daný počet zabiti, jednoduše klikněte na „Claim Reward“ (převzít si výhru).  Výhru si musíte převzít před koncem komunitní mise . Mise  končí  4.5. o 11:00. Hodně štěstí!

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

4 komentáře

Napsat komentář