Battlefield 5 z 1. světové války

Battlefield 5 by se měl údajně dle jednoho švýcarského obchodu vrátit do první světové války. Tato šeptanda nyní koluje internetem a rozhodně se nejedná o ověřené natož oficiální informace.

Tento obchod popisuje hru jako multiplayerovou střílečku z první světové války. Navíc vydání Battlefieldu 5 by mělo být 26. listopadu na PC, PS4 a Xbox One. Původní spekulace ohledně vydání jsou 23. prosince 2016 (nebo začátek roku 2017).

Ať tak či onak, je jisté že se touto informací daný web jistě zviditelnil :-). S jistotou se dá však říct, a to je také potvrzené, že Battlefield 5 se vrátí k vojenskému stylu.

Návrat ke kořenům by ale byl docela zajímavý a rád bych si zahrál Battlefield 1942 v novém kabátu. Avšak spekulace o podtitulu „Armagedon“ spíše napovídá toum že se poslední díl Battlefieldu bude odehrávat v budoucnosti. Brzy jistě uvidíme, jak to tedy s Battlefieldem 5 bude a na co se budeme moct těšit.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

7 komentářů

 • Vokurka napsal:

  Děkoval bych za WW1, WW2 nebo Vietnam v Battlefieldu 5 samotnýmu bohu ale co jsem zatím pochytil tak mraky youtuberů co se motají kolem Battlefieldu prorokují BF5 z moderny nebo spíše z budoucnosti. Prý je ve hře několik vodítek který tomu nasvědčují jako DLC Final Stand kde sme mohli vidět hower tanky, střílecí dron atp. Za další v porovnání BF3->BF4 je obrovskej nárůst modifikací zbraní (i když lidi hrajou jen s pár) kdy tenhle zvyšující trend by se těžko kombinoval s WW1. Navíc přesně jak zmiňuješ onen název Armagedon mě taky k WW1 moc nesedí.

  Velmi rád bych si zahrál BFko s pořádný starý války jelikož sem moderny už přežranej, ale nevim nevim … každopádně na obzoru se rýsuje Battallion 1944 který vypadá naprosto famózně a bude z WW2 nebo tu máme výborný Insurgency.

  Tak se necháme překvapit jak to dopadne 🙂

 • Director8 napsal:

  😀 nazov „armageddon“ sedi 😀 😀

 • morybundusss napsal:

  Raději druhou nežli první světovou !!!! No uvidíme co se vyklube 🙂

 • Paja1996 napsal:

  Nevim jestli bych si koupil BFko o WW1…Asi by mi chyběla ta varianta zbraní a vozidel. V WW1 by moc těch druhů zbraní a vozidel nebylo a podle mě by se rychle ohrálo(ne bo aspoň pro mě) Bral bych něco jako bylo Bad Company 2, něco z WW2 a zbytek moderní doba

 • Fighter158 napsal:

  No jsem na to zvědavej, hlavně podle článku na diit by měla hra být možna pod dx12. To bude zase bugů. Kdyby alespoň jednou vydaly hro co bude funkční od vydání. Už mě BF stálo tolik nervů, že ač jsem zapřísáhlej FPSkář tak jsem si pořídil The Divisoin a nelituju. Zatim jde BF stranou. I když se možná jednou vrátím 😉
  Podle názvu i když podle mě taky neni oficiální soudim že půjde postapokaliptickou budoucnost. Zatim to jsou samý spekulace

Napsat komentář