Battlefield Companion: Aplikace pro mobilní telefony

Do oficiálního vydání Battlefieldu 1 zbývá už jen pár hodin a v redakcí to odpočítáváme jak na Nový rok. 😀 No ještě před tím, máme pro Vás připraven článek o mobilní aplikací Battlefield Companion, která bude i letos dostupná pro smartphony s operačním systémem iOS, Android a dokonce i Windows 10 Mobile. Více se však dočtete již v článku níže. 🙂

Co nám nabídne Battlefield Companion aplikace?

Nová aplikace bude dostupná již zítra 18.10. pro smartphony s operačním systémem iOS, Android a Windows 10 Mobile. Samotná appka prošla kompletním přepracováním a dostává nový vzhled, který se sebou přináší lepší navigaci a nové funkce. Battlefield Companion nám umožní sledovat postupy a herní úspěchy, změnit sestavu výzbroje či být ve spojení s kamarády a spousty dalších věcí.

battlefield_companion_app

Záložka „Kariéra“ (z předchozích dílů známá jako Agent nebo Voják) je váš nový profil a identita ve hře. Nacházejí se zde naše statistiky a ocenění z Battlefieldu 1 a Battlefieldu 4. Kromě toho můžeme také sledovat jak se daří vašim přátelům. Seznam přátel představuje ideální způsob jak být s nimi stále v kontaktu.

Obrazovka „Vlastních úprav“ (Customization) nabízí přehled zbraní a doplňků, které máte k dispozici. Na tomto místě můžete měnit a upravovat svoje varianty výzbroje, abyste byli kdykoliv připraveni vrhnout se do hry. Battlefield Companion dále umožňuje vytváření a úpravy vlastních emblémů.

Původní mobilní rozhraní Battlelogu (battlelog.battelfield.com a m.battlelog.com) zůstane dostupné z nové aplikace Battlefield Companion a z mobilních prohlížečů i po této aktualizaci.

Zdroj: battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář