Battlefield Hardline Beta – komunitní mie

Beta Battlefieldu Hardline má už i svou první komunitní misi. Ta bude probíhat v režimu „Hotwire“ . Naším úkolem je nasbírat 2 miliardy bodů v tomto režimu. O čem je vlastně „Hotwire“ mód?

„Zločinci se snaží ukrást označené auta ze seznamu, zatímco policie je musí získat zpět. Ve snaze dohnat protivníka Vás čeká akce plná zběsilých honiček v různých autech. Nezapomeňte si vzít s sebou kamaráda, který Vám bude krýt záda při pronásledování.“

Mise začíná od zítra tj pátek 6.2. 18:00 a potrvá až do soboty  7.2. 9:00.  Pokud se nám podaří splnit misi dostaneme zlatý Battlepack avšak už do plné verze Hardline, tedy do základní hry při jejím vydání.

Zdroj:  Battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

6 komentářů

 • BicBozi napsal:

  ja to teda pracne stahl a zapl, ale podle me je to takova divna sracka, ze by si to vubec nemelo dovolit mit v nazvu slovo Battlefield.

 • PetriS PetriS_CZE napsal:

  No nevím, prostě odbočili.. Mě to vůbec nevadí, hraje se mi to dobře.. To že si fanoušci „Battlefieldu“ vypěstovali to, že jsou to vojáci, armáda atp (firma tomu dost pomohla, když nic jiného nedělala),.. je jejich věc. Překlad slova Battlefield je Bojiště, takže můžou použít prakticky cokoliv..

  To že si účtují za hru 60-70€ je úplně jedno.. Taky bych využil lidské blbosti abych vydělal spousty peněz 🙂 Vy ne?..

 • Ha3x napsal:

  Ono je problém že každý kto hraje iba Battlefield tak odsudzuje Dice/EA že robia na p**u hru ako je Battlefield. A čo tak Valve, RockStar, Ubisoft a pod.

  Valve: Už vyrába 10 rokov pokračovanie Half-life 😀 rekord a tiež Source 2. Tak keď mam na toto čakať tak už mi bude 60.
  RockStar: Každý vie jak dopadlo na PC GTA IV. Neuveriteľne sekanie hry. A teraz už asi 2/3x predĺžili vydanie PC verzii GTA V. Hmm klobúk dole.
  Ubisoft: Čo mam asi napísať, aha už viem: Watch dogs a AC: Unity. Paráda jedna hra vyzerá jak z roku 2008 a ta druha sa nedá ani hrať (25-30 FPS).

Napsat komentář