Battlefield Hardline Community Test Enviroment (CTE) + první DLC

Po dnešním patchi se dnes objevily nové informace ohledně chystaného CTE a prvního DLC pro Hardline. Více informací, bychom se měli dozvědět již začátkem příštího měsíce. Pozdávajú sa Vám? 🙂

Začátkem příštího měsíce bychom se měli dočkat CTE (Community Test Enviroment). Fungovat bude za stejným účelem jako funguje momentálně CTE pro BF4. Tedy budou se tam testovat všechny změny, úpravy a přídavky do hry ještě před tím, než se dostanou do základní hry. Cílem je vychytat co nejvíce much, aby se do hry dostaly pouze kvalitní aktualizace. CTE pro Hardline má už i svou vlastní stránku (http://cte.battlelog.com/bfh), avšak pokud se tam momentálně zaregistrujete, tak Vás to automaticky přesměruje na CTE v Battlefieldu 4.

Visceral rovněž oznámilo, že první věcí, kterou chtějí testovat je netcode, vylepšení střel a jednu ze čtyř nových map, které se objeví v prvním DLC „Criminal Activity“.

Při prvním DLC ještě na chvíli zůstaneme. Na Twitteru se totiž objevil obrázek, ve kterém se dozdvedáme, že první DLC by mělo vyjít již 30.6.2015.

Toto DLC by se mělo odehrávat v malých prostorech s vysokou destrukcí, jak napovídá samotný popis DLC níže:

  • Hráči si musí vybudovat jméno v rychlých, vysoce destruktivních mapách, které jsou poznamenány kriminální prací. Dostupné v létě 2015.

Zdroj: Twitter

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

Jeden komentář

Napsat komentář