Battlefield Hardline: DLC Blackout vyjde zdarma už brzy!

V duchu dokonale provedené loupeže se Battlefield Hardline připravuje na něco velkého. Pod rouškou tmy jsme pro všechny hráče připravili v rámci nadcházející aktualizace jedno velké překvapení. Nyní nadešel čas na odtajnění našich plánů. Battlefield Hardline: Blackout nabídne bezplatný obsah pro všechny hráče Battlefieldu Hardline.

rendition1.img (1)

Blackout bude zahrnut do nadcházející aktualizace základní hry a přinese všem nové mapy, zbraně a vybavení (pochopitelně nesmíme zapomenout ani na hromadu vylepšení). Tento nový obsah má společné téma: pod rouškou tmy. Co se stane po západu slunce, jakmile jsou zločinci i policisté přinuceni bojovat v nepříliš komfortních podmínkách? To zjistíte sami, když vyzkoušíte:

  • Dvě mapy: Noční šichta a Noční les (noční verze map Banka „The Bank“ a Divočina „Backwoods“)
  • Nové vybavení: noktovizor
  • Dvě nové zbraně pro všechny třídy a frakce: nová verze RO933 a nová bojová puška
  • Nová hudba, kamufláže, příslušenství, nášivky a další.

rendition1.img (2)

Také jsme vyladili režim diváka pro ty, kteří se rádi dívají na své kamarády (nebo oblíbená družstva), jak porušují zákon, nebo jej naopak prosazují. Určitě se nezapomeňte po vydání podívat na naše fórum, kde najdete oficiální seznam veškerých změn a vylepšení stability, které přinese tato nejnovější aktualizace.

Battlefield Hardline: Blackout bude k dostání již brzy pro všechny hráče. Zůstaňte s námi v kontaktu, přineseme vám další informace. A hlavně se připravte na noční boj.

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

2 komentáře

Napsat komentář