Battlefield Hardline: Getaway je k dispozici pro členy programu premium

Nejrychlejší Battlefield v historii přidává s vydáním rozšíření Battlefield Hardline: Getawy, které je teď k dispozici pro členy programu Premium, ještě na otáčkách.

Rozšíření Battlefield Hardline: Getaway nabízí spoustu důvodů, proč vyrazit do ulic – vydejte se na sluncem zalité pobřeží na mapě Pacifická dálnice, zahrajte si nový režim Boj o kontraband na mapě Železnice smrti, naplánujte loupeže na mapě Diverze nebo zneškodněte nepřátele na mapě Hraniční přechod novou požárnickou sekerou.

Připraveni na pořádnou jízdu? Tohle na vás čeká…

  • Čtyři velké mapy: Pacifická dálnice, Hraniční přechod, Železnice smrti a Diverze
  • Nový herní režim: Boj o kontraband (Capture the bag)
  • Čtyři nové kusy techniky
  • Tři nové zbraně pro třídu technik
  • Nové vybavení a nová zbraň k boji zblízka
  • Čtyři nové legendární kamufláže

Všichni hráči se mohou těšit také na bezplatnou aktualizaci základní hry, která přinese nové zbraně, nášivky a systém soutěžního hraní. Systém soutěžního hraní přináší možnost soupeřit s ostatními v rámci pětičlenných týmů na základě podobné úrovně dovedností. Samozřejmostí jsou pravidelné nové sezóny, žebříčky a vyhlašování vítězů. V rámci soutěžního hraní existují dvě ligy – standardní (pro všechny hráče) a prémiová, která nabídne mapy a režimy ze základní hry, stejně jako všechny mapy z aktuálně dostupných rozšíření pro BFH.

rendition1.img (1)

Převzato zo stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

4 komentáře

Napsat komentář