Battlefield: Hardline k předobjednání ve dvou verzích u Xzone.cz

Český internetový obchod Xzone.cz nyní zařadil do své nabídky kromě standardní edice také deluxe edici hry Battlefield: Hardline. Jednotlivé verze se liší počtem speciálních bonusových balíčků a časem se ještě možná objeví nějaké dárečky navíc. Standardní edici je možné zakoupit na PC, PS3, PS4, X360 a X1. Deluxe edici je možné zakoupit pro PS3, PS4, X360 a X1, PC verze bude dostupná později.

Cena jednotlivých edic vychází na:

Battlefield: Hardline vychází 23. října 2014 (pro PC a X360 s CZ titulky) a půjde v něm místo armádní vřavy o boje mezi policí a zloději:

Ve hře Battlefield: Hardline si splníte svůj sen v roli poldy nebo zločince. Tento akční titul je kombinací intenzivního systému hry pro více hráčů, známého ze série Battlefield, a emotivního příběhu, který se svým stylem blíží moderním televizním kriminálkám. V dramatické kampani pro jednoho hráče se ujmete role mladého detektiva Nicka Mendozy, jenž se vydává do soukromé bitvy napříč celou zemí s cílem pomstít se za zradu bývalým parťákům. V nových režimech pro více hráčů, jako jsou například Loupež (Heist) nebo Rescue (Záchrana), je vaším úkolem chytat kriminálníky, vylupovat sejfy a zachraňovat rukojmí podle toho, na které straně zákona stojíte. Vítejte na svém novém hřišti.

Battlefield: Hardline (standardní edice) obsahuje, kromě základní hry:

  • Vojenský válečný balíček [RED Battlepack (Versatility)]
  • Podpůrný válečný balíček [BLUE Battlepack (Suppression)]
  • 3 zlaté balíčky PLUS

bfh_standard


Battlefield: Hardline (deluxe edice) obsahuje, kromě základní hry:

  • Vojenský válečný balíček [RED Battlepack (Versatility)]
  • Podpůrný válečný balíček [BLUE Battlepack (Suppression)]
  • Ostrostřelecký válečný balíček [ORANGE Battlepack (Precision)]
  • 10 zlatých balíčků PLUS

bfh_deluxe

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

16 komentářů

Napsat komentář