Battlefield Hardline: Komunitní mise v režimu Bounty Hunter

Po delší pauze znovu pokračujeme a začínáme komunitní misí pro Battlefield Hardline.

Jelikož v pondělí 22.6.2015 bylo konečně vydáno DLC Criminal Activity i pro PC platformu, netrvalo dlouho a máme tu první komunitní misi, která se týká nového herního režimu Bounty Hunter. Tento režim je velmi podobný známému režimu „Kill confirmed“ z COD (Call of Duty). Za zabití nepřítele musíte zvednout minci, která potvrdí Vaše zabití čímž získáte body pro sebe a svůj tím. Pokud však zabiju Vašeho spoluhráče nebo Vás, spadne mince, kterou můžete také zvednout, ale tentokrát dané zabití zrušíte čímž znovu získáte body. Tým, kteří jako první získá daný počet bodů vyhrává.

featuredImage.img

Spolu s novým rozšířením do Battlefieldu Hardline s podtitulem Criminal Activity jsme také rozšířili sbírku režimů o nový kousek s názvem Bounty Hunter.

Rychlé a stručné přiblížení: Bounty Hunter je režim zaměřený na pěchotní boj, v němž spolu válčí dva týmy o odměny v podobě mincí svého soupeře. Podrobné informace o Lovci lidí najdete pod tímto odkazem.

Nyní jsme připravili pro všechny příznivce tohoto nového režimu komunitní misi.

Váš úkol: v režimu Bounty Hunter lidí kolektivně zaznamenejte 100 milionů bodů. Tato mise bude aktivní od 23. júna / června 18:00 do 29. júna / června 11:00.

Pokud úkol splníte před vypršením stanového času, získáte zlatý battlepack (jen si ho případně nezapomeňte vyzvednout na Battlelogu do 29. júna / června 11:00).

Svůj postup můžete sledovat na záložce „Komunitní mise“. Jak si vedete, se můžete přesvědčit i přímo ve hře, když si vyvoláte Battlelog. Stačí pak zkontrolovat záložku „Mise“ (pouze PC, PS4 a XONE).

Jděte na to, lovci lidí.

Převzato zo stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář