Battlefield Hardline: komunitní mise

Vypadá to tak, že s komunitními misemi se nám roztrhl pytel. Máme tu další misi, tentokrát v Battlefielde Hardline. Tak co zapojíte se? 🙂

Peníze se nikdy neztratí, ale jste ochotní pro ně něco udělat? Umíte-li se v Battlefieldu Hardline alespoň trochu ohánět, od 21. mája / května na vás čeká nová výzva s bohatou odměnou. Ano, je čas na další komunitní misi.

featuredImage.img

Zadání Vaší mise je následující: individuálně zničte tři vozidla na kterékoli mapě v kterémkoli režimu. Svůj postup můžete sledovat na záložce „Komunitní mise“. Jak si vedete, se můžete přesvědčit i přímo ve hře, když si kliknete na Battlelog a následně stačí pak zkontrolovat záložku „Mise“ (pouze PC, PS4 a XONE).

Tato komunitní mise bude aktivní od 21. mája / května 18:00 do 25. mája / května 11:00.

Pokud uspějete, dáme vám pár peněz. Co byste řekli na 50 000? Vyrazte do ulic a zaslužte si je! (jen si nezapomeňte vyzvednout svou odměnu na Battlelogu do 25. 5. 11:00)

A mimochodem: v období od 18. mája / května 18:00 do 25. mája / května 11:00 získáte dvojnásobek zkušeností (Double XP). Takže můžete zabít dvě mouchy jednou ranou. Z lehkého kulometu. Nebo z čeho chcete.

Zdroj: BattlelogPřevzato zo stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář