Battlefield Hardline: Lednový / januárový přehled akcí

Jaké jste si dali předsevzetí do roku 2016? Že si najdete víc času na Battlefield Hardline? V tom případě pro vás máme dobré zprávy. Tento měsíc vyjde rozšíření Battlefield Hardline: Getawy, které nejrychlejšímu Battlefieldu v historii ještě přidá na otáčkách. A nesmíme zapomenout ani na nové komunitní mise a další týdenní akce. Přidali jsme také nové servery (US East, US West a EU), o nichž se dozvíte více zde.

rendition1.img

Data
Leden / január

 • Vydání rozšíření Battlefield Hardline: Getaway
  Váš vůz čeká venku, motor je nastartovaný, stačí sešlápnout plyn – rozšíření Battlefield Hardline: Getaway vychází tento měsíc. Připravte se ovládnout ulice na čtyřech nových mapách a v novém režimu a těšte se na nové zbraně, techniku, nášivky a další.
 • Aktualizace základní hry Battlefield Hardline
  Na stejný den, kdy vyjde rozšíření Únik pro členy programu Premium, chystáme pro všechny hráče Battlefieldu Hardline také aktualizaci základní hry, která přinese nové zbraně, úpravy v balancování a opravy chyb.

Každou sobotu

 • #SaturdayNightHardline
  Soboty jsou ve znamení #SaturdayNightHardline, kdy si můžete zahrát Battlefield Hardline proti moderátorům Battlelogu, členům Centra odpovědí (Answers HQ) nebo členům komunitního týmu série Battlefield. Podrobnosti o serveru zveřejníme každou sobotu na našem twitterovém kanále twitter.com/battlefield.

5. ledna / januára

 • Členové programu Premium: zlatý battlepack
  Členové programu Premium dostanou 5. ledna / januára svůj zlatý Battlepack pro daný měsíc. Není nad dobrý vstup do nového roku, že?

12. ledna / január

 • Členové programu Premium: prémiový battlepack
  Členové programu Premium dostanou svůj prémiový battlepack pro daný měsíc.

12.–18. ledna / januára

 • Komunitní mise: 50 zabití s M110K5
  Bez ohledu na mapu či režim zaznamenejte 50 zabití s M110K5 a získejte 200 000 $ v herní měně. Tato mise je aktivní v době od 12. ledna / januára 2016 18:00 do 18. ledna / januára 2015 18:00.

19. ledna / januára

 • Členové programu Premium: sada prémiových emblémů
  Členové programu Battlefield Hardline Premium dostanou prémiový battlepack obsahující nové exkluzivní emblémy.

21.–24. ledna / januára

 • Expertní komunitní mise: 93 zabití RO933
  Bez ohledu na mapu či režim zaznamenejte 93 zabití s RO933 a získejte zlatý battlepack. Tato mise je aktivní v době od 21. ledna / januára 2016 18:00 do 24. ledna / januára 2015 18:00.

28. ledna / januára – 1. února / február

 • Členové programu Premium: dvojité ZK
  Od 28. ledna / januára 18:00 do 1. února / februára 18:00 získají všichni členové programu Premium na hodnocených a oficiálních serverech dvojitou porci zkušeností.

Převzato zo stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář