Battlefield Hardline na PC

Další den a máme tu hned další blog o Battlefieldu Hardline. Ten dnešní se týče počítačové verze Battlefieldu Hardline. Pojďme se tedy podívat na to, proč byste si měli koupit Battlefield Hardline na PC. 😉

Ahoj, mé jméno je Mike Glosecki a jsem producent herních systémů pro Battlefield Hardline. Také jsem „hardcorové“ hráč na PC a zastáncem teorie, že počítač je nejlepší herní platforma široko daleko. Dovolte mi, abych Vám ukázal mou perspektivu na Battlefield Hardline a důvody, co ho dělá skvělou hrou na PC.

Proč je Battlefield Hardline skvělou hrou na PC?

Battlefield Hardline je vyvíjen na PC a další platformy. Děláme co můžeme, abychom využili různou konfiguraci počítačových systémů. Neděláme jen port. Série Battlefield začala dílem 1942 na platformě PC a od té doby si vytvořila mnoho fanoušků. Fanoušci se v případě Battlefieldu Hardline mohou těšit na boje v 64 hráčích a ověřený herní systém kámen-nůžky-papír.

Je Hardline vůbec Battlefield?

Dočetli jsme se, že někteří z Vás si myslí, že Battlefield Hardline je pouze „preskinovaný“ Battlefield a neměl by nést název Battlefield. Co si o tom myslím? Battlefield je o válce, týmové hře a strategií. Všechno toto Battlefield Hardline přináší do světa policistů a zločinců. Klasickou Battlefield zábavu v 64 hráčích si můžete užít na větších mapách jako jsou Dustbowl, Riptide, Derailed a Everglades. K dispozici budete mít i nové herní módy jako jsou Hotwire a Heist. V režimu Hotwire se můžete těšit na šílené honičky v autech, zatímco v režimu Heist si budete připadat jako v akčním filmu. Hardline také přináší nové věci do série Battlefield v podobě mixu nových mechanik jako je např. odstranění, výslechy či možnost vzít si od spoluhráče munici / léky. V Battlefieldu Hardline také můžete najít novinky jako jsou T62 CEW (taser) a omračující zbraně. Na vrch se vrací výbava, kterou si veteráni série Battlefield budou určitě pamatovat např. Zipline, Grappling hook, a Tracking Dart.

Také jsme se dočetli, že někteří z Vás si myslí, že hra působí příliš rychle, což znamená, že v ní méně záleží na taktice a týmovém hraní. Chtěl bych poznamenat, že taktika je o akcií. Jde o reakci na určité situace a dosažení požadovaných výsledků. A v Battlefield Hardline právě o to jde. Pokud chcete zvítězit nad nepřáteli musíte být stále v pohotovosti. Je to výzva, protože se musíte soustředit na více věcí než jen přesné míření. Týmová hra je velkou součástí naší hry, např. režim Heist. Máte mnohem větší šanci na přežití a doručení zásilky, když Vám někdo kryje záda nebo odstraňuje nepřátel před vámi. V režimu Crosshair musíte spolupracovat jako tým, abyste ochránili důležitou VIP osobu a následně zvítězili. V režimu Hotwire budete mnohem úspěšnější pokud budete mít spoluhráčů, kteří Vám budou opravovat auto a zároveň budou dávat pozor, aby Vás nezostrelila helikoptéra. Herní režimy Blood Money a Crosshair jsou podobné, protože k vítězství Vás dovede jedině týmová práce.

Hardline je určitě Battlefield hra avšak s vlastní unikátní tématikou a herním stylem.

image.img

Co výkon počítačů?

PC platforma Vám umožňuje nastavit si hru podle sebe. Můžete hrát ve vysokých rozlišeních: 1920×1080, ale i ve vyšších v závislosti na vaší grafické karty. Na PC můžete používat mnohem vyšší grafické nastavení, díky kterým budete mít lepší filtrované textury, kvalitu textur, vyhlazování a jiné benefity. Můžete si upravit zorné pole nebo klidně nastavit více než 60 FPS. Také můžete hrát na třech monitorech což je velká zábava. Nakonec však nesmíme zapomenout ani na klávesnici a myš, což je nejlepší sestava pro hraní střílečky z pohledu první osoby.

Jaká stabilní hra bude na PC?

Stabilita byla během vývoje Battlefieldu Hardline jednou z nejdůležitějších oblastí, na kterou se stále zaměřujeme. Myslím, že všichni se shodneme na tom, že stabilita hry Battlefield 4 při vydání byla hrozná. Abychom zajistili co nejlepší stabilitu hry, tak poslední dva roky hru testujeme v multiplayerovém prostředí. Také jsme měli dvě Bety, jednu na výstavě E3 a druhou, která skončila 9. února / února. Jejich výsledky nám pomohli zlepšit ně lien stabilitu serverů, ale také jsme získali skvělou zpětnou vazbu, která se odrazí ve finální hře. Také pracujeme na změnách Battlelogu, který chceme doplnit o vyskakovací okno s informacemi o tom, jak aktivovat plugin v prohlížeči, protože mnozí hráči s tím měli problémy.

Pracujeme na CTE (Community Test Environment), který byl představen pro PC hráče Battlefieldu 4. Získáme tým, cennou zpětnou vazbu od hráčů, předtím než dané změny aplikujeme do finální verze hry. Podrobnosti o CTE zveřejníme v následujících měsících.

Nejlepší způsob jak zjistíte, že Battlefield Hardline je skvělý, je, že si ho otestujete na vlastní kůži. Myslím si, že souhlasíte – jde o skvělou PC Battlefield hru! 

Mike Glosecki
Gameplay Systems Výrobce

Zdroj: Battlefield Hardline web

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

3 komentáře

 • Stefflerr napsal:

  Promiňte ale tohle je fakt demence říct,ten chlapec by si měl dát facku a proběhnout se jak muže něco takovýho vubec vyslovit jak je tohle:Čo si o tom myslím? Battlefield je o vojne, tímovej hre a stratégií. Všetko toto Battlefield Hardline prináša do sveta policajtov a zločincov. Takže za prvé,by mě zajímalo co má nějaký čorkař nebo fízl společnýho s tankem,transporterem natož tak s jetem.Za druhé ano battlefield je o vojně a né o tom jak vykrást banku nebo jezdit a krást auta.A za třetí jak mohli dopustit jeho rodiče to aby se stal producentem herních systému,to si museli ťukat na čelo,ten chlapec vubec neví co je válka a co fízl s čorkařem,zlobte se na mě jak chcete klidně mi dejte i tisíce minusů ale ten pravý Battlefield šel uplně do kopru.

 • Kyra napsal:

  Jak “ Stefflerr “ říká………….. tak má pravdu 🙂
  Ale musím říct. Hardline (ano jenom Hardline, ne Battlefield) má něco do sebe. Mne osobně bavil, ale ta logika…………………………….. Policie má kulomety 50.!?, WUT? RPG (naváděné) v kufru, M320, Kladivo……. atd. tohle asi v LA policie nepoužívá, co? To jsme kde? To prostě není normální. Ano když na to nemyslíte je to i super zábava ale……. E E nekupuji. Nechci BF4 Hardline DLC. Sorry, ale musel jsem to napsat. 🙂

 • Ha3x napsal:

  Si myslím že keby vedeli čo hráči chcú ta tak to nedopadne jak to dopadlo. Možno by viac ocenili keby nevychádzal Battlefield tak často. Skôr až za 3-4 roky. Alebo jak Half-life a jeho pokračovanie, a kedy sa ho vlastne dočkáme ?:D

  Ale do nového Battlefieldu (Bojisko) by som ocenil 128 slot. To by bol BATTLEFIELD 😀 64 vs 64 😀

Napsat komentář