Battlefield Hardline – odložený na začátek roku 2015!

Včera vyšel článek, který oznamuje, že nový Battlefield Hardline je odložen na začátek roku 2015. Hardline však není jediná hra od EA, která je odložena. Mezi ostatní hry patří např. Dragon Age: Inquisition či dokonce i poslední DLC pro Battlefield 4 Final Stand. To mělo vyjít původně na konci léta. Vypadá to tak, že EA se vzpamatovává a odkládá hry, aby je mohlo vydat v lepším stavu. Jestli je to opravdu pravda ukáže až čas. Nám však nezbývá jen doufat, že odklady vydání těchto her nebudou zbytečné, a že se dočkáme kvalitních her, které budou stát za koupení. Níže si můžete přečíst vysvětlení proč je Hardline odložen.;)

battlefield-nekompromisní-banner

Dnes jsme oznámili, že Battlefield Hardline vydáme začátkem roku 2015. Je zřejmé, že tato velká novinka Vás může zaskočit, proto bych Vám chtěl vysvětlit, proč děláme tuto změnu.

Vraťme se na E3, kde jsme spustili Betu Battlefieldu Hardline-chtěli jsme ukázat nejen hru, ale nechat Vás, abyste si ji vyzkoušeli. Miliony z Vás se toho zúčastnili a zabavili se. Výsledek toho byl ten, že studio Visceral Games se hodně naučilo od hráčů, co přidat do hry a jak ji vylepšit. Sbírali jsme kopu dat na základě zpětné vazby, které byly již momentálně přidány do hry a sdílené přímo s vámi.

Tato zpětná vazba, nám také pomohla začít přemýšlet o jiných možnostech a způsobech, které by mohly posunout Hardline inovace dopředu a udělat tak hru lepší. Čím více jsme přemýšleli na těmito nápady, tím více jsme věděli, že se musíme dostat do hry, kterou budou všichni hrát. Nicméně byl tam jeden problém. Potřebovali jsme více času . Čas, který bychom neměli, pokud bychom se rozhodli pokračovat s vydáním, které bylo o pár měsíců.

Rozhodli jsme, že správná věc bude, když si vezmeme více času nato, abychom zajistili Hardline lépe, modernější Battlefield zážitky, které Vám, našim fanouškům, můžeme dát.

Zde je pár věcí, které můžeme vylepšit díky odložení:

  1. Inovace v multiplayeru
    • Při spuštění Bety na E3, zaměření na vnitřní testy a spolupráci s naší komunitou, jsme dostali kopu skvělých nápadů. Chystáme se přidat nové funkce přímo od komunity, které posunou fantazii mezi policisty a zločinci na skutečně unikátní zážitek z Battlefield multiplayeru.
  2. Hloubka příběhu v singleplayeru
    • V zájmu zajištění kvalitních zážitků ze Single-player kampaně, které očekávají naši hráči, jsme se rozhodli strávit více času vylepšením základních funkcí, stejně jako přidáním nových, které budou hlouběji podporovat zážitek z „kriminální pomsty“.
  3. Stabilita
    • Toto bylo zaměření našeho týmu od prvního dne a chystáme se využít čas navíc pro lepší optimalizaci a stabilnější vydání. Hodně jsme se naučili z Battlefieldu 4 a nadále se učíme díky „CTE“ (Community Test Environment) a Bete Hardline. Více času nám umožní odhalit problémy, které se náš tým pokusí opravit před vydáním na trh.

Všechno toto děláme z jednoho důvodu.  Protože chceme Battlefield Hardline udělat nejlepší hrou, jakou může být, a proto chceme vytvořit co nejlepší prostředí pro hladké spuštění pro naše hráče. Budeme Vás informovat o našich pokrocích a pravidelně sdílet aktualizace pomocí Battlefield.com/Hardline  stejně jako na sociálních sítích Battlefieldu.

Kromě neustálého vývoje Hardline, je důležité si uvědomit, že týmy DICE stále pracují na zlepšení Battlefieldu 4. Budeme hledat nové příležitosti na vylepšení a vydávání nového obsahu, včetně „Dragon’s Teeth“ čtvrtého datadisku, který vyjde na celém světě 29. července  a DLC „Final Stand“, které vyjde později v tomto roce . Jsme i nadále odhodláni přinést Vám co nejlepší zážitky z BF4 .

Karl Magnus Troedsson
DICE VP skupina GM

Zdroj: Battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

9 komentářů

Napsat komentář