Battlefield Hardline: Představení nového DLC Robbery

V prvním rozšíření Battlefield Hardline: Criminal Activity se nejlepší gangy zorganizovaly a teď – v druhém přídavku s názvem Robbery – shromažďují zbraně a vybavení a chystají plány na ty nejšílenější a nejsmělejší loupeže.

Ústředním motivem tohoto rozšíření jsou velké loupeže: jak je provést, nebo jak je překazit. Nové mapy a herní režim v Battlefieldu Hardline: Robbery jsou navrženy k tomu, aby týmům zločinců nic nebránilo v provedení dokonalé loupeže. Strážci zákona budou ale pochopitelně proti.

Ať už půjde o krádež drahokamů, zradu mezinárodní skupiny pašeráků, nebo získání důležitých a cenných informací z budovy policejního okrsku, klíčem k provedení (nebo zastavení) velké loupeže je spolupráce.

A na co se můžete těšit v rozšíření Battlefield Hardline: Robbery?

  • Čtyři nové mapy: The Docks, Break Pointe, Museum a Precinct 7
  • Nový herní režim 5 na 5 s názvem Týmová loupež (Squad Heist)
  • 4 nové zbraně
  • 2 nové kusy vybavení
  • 2 nové kusy techniky a nová vylepšení
  • Nové maskovací vzory a nátěry vozidel
  • Legendární status

Zastavme se na okamžik u nového herního režimu, který nese název Týmová loupež (Squad Heist). Mnohým z vás bude připadat povědomý. Tento mód, který je jakousi poctou režimu Squad Rush z Battlefieldu 4, v sobě kombinuje klasické boje ze série Battlefield s představou o tradičních loupežích.

image.img

Jeho základem jsou tři odlišné fáze:

  1. Zločinci si vezmou potřebné vybavení, vloupají se do prvního trezoru a seberou kořist.
  2. Zločinci si vezmou potřebné vybavení, vloupají se do druhého trezoru a seberou kořist.
  3. Zločinci se přemístí do únikové oblasti, přivolají si vrtulník a pošlou kořist do bezpečí.

 

Pochopitelně vše bude tematicky vyladěno podle mapy. Například na mapě Muzeum je standardní vrtačka nahrazena řezákem skla, kořist je ve formě modrého diamantu a trezor nahrazuje zabezpečená vitrína. Každopádně základní myšlenka zůstává stejná. Na každou fázi obdrží zločinci 25 tiketů. Pokud o všechny přijdou, vyhrávají policisté.

Vývoj tohoto režimu byl velkou zábavou. Dle našeho mínění se velmi dobře hraje na nových mapách z rozšíření Battlefield Hardline: Robbery v kombinaci s novým vybavením a zbraněmi. Cítíme, že jsme přišli s něčím speciálním. Doufáme, že s námi budete souhlasit a že se potkáme na bojišti!

Předběžný přístup do rozšíření Battlefield Hardline: Robbery pro členy programu Premium začíná v září 2015.

Převzato zo stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Jeden komentář

Napsat komentář