Battlefield Hardline: Představení nového módu „Bounty Hunter“

První DLC pro Battlefield Hardline: Criminal Activity přinese nový herní mód s názvem „Bounty Hunter“. Tak co zamlouvá se Vám? 🙂

V rozšíření Battlefield Hardline: Criminal Activity představíme nový režim zaměřený na pěchotní boj s názvem „Bounty Hunter“. Dva týmy v něm válčí o odměny v podobě mincí svého soupeře.

Pokud hráč padne, objeví se u jeho těla mince týmové barvy. V případě sebrání nepřátelské mince dojde k navýšení skóre vašeho týmu. Seberete-li naopak minci po spoluhráči, zabráníte tím soupeři ve zvýšení jeho skóre. Vyhrává tým, který jako první posbírá stanovený počet nepřátelských mincí.

Ačkoli je tento režim v jádru jednoduchý, nabízí jedinečné týmové a individuální strategie.

Je nezbytně nutné, abyste zůstali se svým týmem a zabránili tak nepříteli v získávání mincí z padlých spoluhráčů. Nejlepší strategií je společný přesun a využívání granátů, které vytvoří po výbuchu neprostupnou zónu (například plynové nebo zápalné). Nezapomeňte ani na munici a zdravotnické vybavení. Dávejte pozor na zdraví spoluhráčů a jejich zásoby a zabraňte nepříteli v získání odměn.

Využijte mince ke svému prospěchu. Nechte ji na místě a počkejte, až ji bude chtít sebrat nic netušící soupeř. Dávejte si ale pozor, aby na vás nepřítel nepoužil stejnou taktiku. Pořádně si rozmyslete, jestli naběhnete doprostřed otevřeného prostranství, kde jste právě zpozorovali lákavou odměnu. Klidně se z vás může stát během okamžiku snadná kořist.

Velikost a různorodost map z rozšíření Battlefield Hardline: Criminal Activity nabízí celou řadu herních stylů a všechny do jednoho se výborně hodí pro tento nový režim. Na mapě Black Friday, která je zasazená do miamského nákupního centra, si díky úzkým uličkám přijdou na své hráči, kteří vyznávají taktiku střelby za běhu. Mapy Code Blue a The Beat jsou jako stvořené pro souboje zblízka a na střední vzdálenost. Proč tedy zároveň nevyzkoušet nové bojové pušky? Přidejte zahnutou rukojeť a optiku se čtyřnásobným zvětšením a jste připraveni na přestřelky z kopců na mapě Backwoods. Hlavně nezapomeňte na dostatek munice, lovecká sezóna je zahájena.

Převzato zo stránky stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , ,

3 komentáře

Napsat komentář