Battlefield Hardline: Přehled akcí pro měsíc říjen / október

Plánujete tento měsíc strávit nějaký čas hraním Battlefieldu Hardline? V tom případě pro vás máme dobré zprávy. Na říjen jsme připravili spoustu možností, proč vyrazit do ulic, ať už půjde o komunitní mise, nebo týdenní soutěže. Jelikož rozšíření Battlefield Hardline: Přepadení* si teď mohou zakoupit všichni hráči, navrhujeme, abyste si ho opatřili a vyzkoušeli nové mapy a režimy.

Chcete-li si zahrát mód Týmová loupež na mapě Muzeum nebo se prohánět po dálnici podél malebného pobřeží v režimu Krádež vozidel, připojte se k jednomu z navrhovaných serverů níže, na nichž v říjnu poběží rozšíření Přepadení. Také jsme na svých sociálních kanálech uveřejnili několik skvělých komunitních videí a obrázků, takže se určitě nezapomeňte podívat!

rendition1.img

Data

Každou sobotu

 • #SaturdayNightHardline
  Soboty jsou ve znamení #SaturdayNightHardline, kdy si můžete zahrát Battlefield Hardline proti moderátorům Battlelogu, členům Centra odpovědí (Answers HQ) nebo členům komunitního týmu série Battlefield. Podrobnosti o serveru zveřejníme každou sobotu na našem twitterovém kanáletwitter.com/battlefield

6. října / októbra

 • Členové programu Premium: zlatý Battlepack
  Členové programu Premium dostanou svůj zlatý Battlepack pro daný měsíc.

13. října / októbra

 • Členové programu Premium: prémiový Battlepack
  Členové programu Premium dostanou svůj prémiový Battlepack pro daný měsíc.

15.–21. října / októbra

 • Komunitní mise: TEC-9
  Bez ohledu na mapu či režim zaznamenejte 20 zabití s TEC-9 a získejte zlatý battlepack. Tato mise je aktivní v době od 15. října 2015 18:00 SELČ do 21. října 2015 18:00 SELČ**.

20. října / októbra

 • Členové programu Premium: sada prémiových emblémů
  Členové programu Premium dostanou prémiový battlepack obsahující nové exkluzivní emblémy.

23.–26. října / októbra

 • Expertní komunitní mise: MPX
  Bez ohledu na mapu či režim zaznamenejte 99 zabití s MPX a získejte 200 000 $ v herní měně. Tato mise je aktivní v době od 23. října 2015 18:00 SELČ do 26. října 2015 18:00 SELČ**.

Vyhledávané servery

Hledáte místo, kde byste ukázali ostatním své dovednosti? Tady je několik serverů, na nichž poběží mapy i z rozšíření Battlefield Hardline: Přepadení. Takže pokud chcete předvést, jak umíte házet nožem, rozhodně zamiřte právě tam.

PC: XTG XTREMEGAMERS.ca

Xbox One: HBLT

PS4: APAX

Převzato zo stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář