Battlefield Hardline: První pohled na mapu 7. Okrsek (Precinct 7)

Od severu vane mrazivý vítr a osamocený odstřelovač jednotky SWAT stiskne pušku ve zkřehlých rukách. A právě v tom krátkém okamžiku si nevšimne skupiny profesionálních zlodějů přebíhajících přes ulici, kde jejich pohyb skrývá tma a padající sníh. Jejich cíl? Místo, o němž byste předpokládali, že se z něj zločinci spíše chtějí dostat ven, než opačným směrem: proslulý 7. detroitský okrsek, který byl nedávno městskými orgány uzavřen. Zjistěte, co velkého doufají, že tam najdou, až si sami zahrajete 7. okrsek, jednu ze čtyř nových map v rozšíření Battlefield Hardline: Robbery.

Sedmý okrsek je největší mapou rozšíření „Robbery“ pro Battlefield Hardline, a také první zimní mapou celé hry. Hráči se octnou v pochmurné a zanedbané čtvrti města, inspirované současnou atmosférou Detroitu, s domy, obchody, skladišti a samozřejmě místní policejní stanicí. Stanice se nedávno stala obětí razantních rozpočtových škrtů ze strany města a byla uzavřena, a díky tomu se stala lákavým cílem nenechavých zlodějů.

image.img

image_0.img

Jde o dvoupodlažní budovu s labyrintem chodeb v suterénu a celou řadou možných vstupů, jimiž se dá dostat k nejdůležitější místnosti ze všech: skladu důkazů. Zločinci se ale mohou nejprve rozhodnout například vyřadit z provozu okolní transformátory s cílem odříznout budovu od elektrické energie, zatímco zubem času poznamenaná střecha blízkého skladu může nabídnout zajímavé možnosti operátorovi se zálibou ve speciálním vybavení.

image_1.img

A díky své rozloze a jedinečné nabídce dopravních prostředků je 7. okrsek rovněž skvělou mapou pro hraní režimu Krádež vozidel (Hotwire). Ale mapa a hlavně policejní stanice byly od počátku šity na míru nejnovějšímu režimu rozšíření „Robbery“, Týmové loupeži (Team Heist). Ve spoustě filmů a televizních seriálů můžete vidět lepší či horší zpracování oblíbeného námětu obsazení policejní stanice a její obranu v obležení policejních oddílů. Tady si to můžete vyzkoušet na vlastní kůži!

image_2.img

image_3.img

Doufáme, že se u 7. okrsku budete v září / septembri, kdy vychází, skvěle bavit a dáte vývojovému týmu studia Visceral vědět, co si o něm myslíte.

Převzato zo stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář