Battlefield Hardline: První pohled na mapu Backwoods

Před pár dny vyšel článek, ve kterém se dozvídáme jako studio Visceral Games tvořilo mapu Backwoods a na jaké aspekty se zaměřili. Co řeknete, zní to zajímavě ?! 😀

Hluboko v srdci tichomořského Středozápadu u odlehlých skalních útesů stojí upuštěné dřevařské pily. Přestože nejsou zařízení v provozu, neznamená to, že by se u opuštěných závodů nic nedělo. Seznamte se blíže s jednou ze čtyř nových map z rozšíření Battlefield Hardline: Criminal Activity!

Zjistěte, jak získat dvoutýdenní přednostní přístup k rozšíření Battlefield Hardline: Criminal Activity.

Mapa Divočina je zasazena do sekvojového lesa protkaného divokými potoky, které dřevorubci v minulosti využívali ke splavování dřeva. Dnes však slouží zdejší závody k výrobě narkotik. Navrhli jsme tuto mapu kvůli její přirozenosti a organičnosti. Jde o jakýsi protějšek k městské džungli tradičních map. Pod klenbou sekvojí se nachází nespočet kopců, roklí a skalních útvarů, ve kterých se dá schovat. Opuštěné dřevařské stanice plní funkci orientačních bodů v krajině a rozvrzané zastřešené mosty slouží jako křižovatky mezi dvěma stranami tábora. (Dokud je tedy někdo nezničí.) Jo, ještě jedna důležitá věc: tahle mapa je naprosto úžasná.

image.img

Na mapě Backwoods je bezesporu skvělé to, že ji lze hrát v jakémkoli režimu včetně Hotwire a nejnovějšího Bounty Hunter. Ve skutečnosti je to právě mód Hotwire, který nabízí asi největší porci zábavy. Backwoods je největší ze čtveřice nových map v rámci rozšíření Battlefield Hardline: Criminal Activity. Rozlehlá otevřená prostranství nabídnou řidičům dostatek možností, jak si posvítit na prchajícího protivníka. Během testů jsme byli svědky zběsilých honiček roklemi, řekami a přes zbrázděné kopce, při kterých doslova každý pronásledoval každého. Tvorbu této mapy jsme si opravdu užili, nemůžeme se dočkat, jaký názor na ni budete mít vy!

image_0.img

Převzato zo stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

5 komentářů

Napsat komentář