Battlefield Hardline: První pohled na mapu Bod Zlomu (Break Pointe)

Napadá vás tradičnější kalifornský obrázek než jízda v kabrioletu po rovné silnici podél sluncem zalitého pobřeží za doprovodu oblíbené hudby, která se line z rádia? Přenesme tuto idylickou vyjížďku do hry Battlefield Hardline. V autě nepojedete sami, ale s několika parťáky, přidáme nějaký ten lehký kulomet nebo útočnou pušku a místo kochání se mořem si to pofrčíte skrz doutnající ruiny zločinci vedené restaurace. Je-li tohle vaše představa kalifornského snu, pak vítejte na mapě Bod zlomu (Break Pointe), jedné z map z rozšíření Battlefield Hardline: Robbery.

Bod zlomu je řidičův ráj. Tato obrovská denní mapa, která je zasazena na dálniční úsek podél malebného kalifornského pobřeží, nabízí spoustu terénních prvků, které lze překonat všemožnými způsoby. Kromě nedotčených silnic se připravte i na řeky, strže a kaňony. Pálit gumy však můžete i jízdou skrz prachem pokryté domy, uklizené dvorky a stylový hotel nebo průmyslovou rozvodnu.

image_0.img

Těžištěm mapy je restaurace Big Eddie, fungující čtyřhvězdičkové stravovací zařízení sloužící jako zástěrka pro pašování narkotik nejvyšší kvality. Restaurace má spoustu míst, odkud může podnikavý zloděj překvapit nicnetušící oběť, včetně zatuchlé kanalizační výpusti, která vede k tajnému vchodu do tamního prostorného vinného sklepa.

image_1.img

S hlavním důrazem na techniku není žádným překvapením, že mapa Bod Zlomu je jako stvořená pro režim Krádež vozidel (Hotwire). Její rozmanitost a možnosti úniku najdou uplatnění i v módu Krvavé peníze (Blood Money), což by vám jistě potvrdili lidé ze studia Visceral. Tato mapa podporuje všechny herní režimy Battlefieldu Hardline, a to včetně Týmové loupeže (Team Heist), nového taktického módu dostupného v rozšíření Robbery.

image_2.img

image_3.img

Zajistili jsme, že mapa Bod zlomu je vyvážená pro všechny třídy, takže ať už se vydáte na projížďku podél pobřeží jako technik, nebo máte v plánu nepřátele zneškodňovat z horských úpatí jakožto profesionál, doufáme, že se budete bavit. Až tato mapa vyjde letos na podzim / jeseň, neváhejte se s námi podělit o své názory!

image.img

Převzato zo stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář