Battlefield Hardline: První pohled na mapu Code Blue

Máme tu další pohled na mapu z nového DLC pro Battlefield Hardline: Criminal Activity. Tentokrát se jedná o mapu Code Blue. 😉

Basová linka pulsuje o sto šest a hajtky vytváří až ohlušující kravál. Naštěstí pro miamskou policii je elektrická taneční hudba perfektním zvukovým krytím pro jejich nadcházející razii v místním legendárním klubu Blue Eclipse, který obsadili zločinci. Code Blue je jednou ze čtyř nových map obsažených v rozšíření Battlefield Hardline: Criminal Activity.

image.img

Mapa Code Blue je zasazena na uměle vytvořený ostrov ležící těsně za hranicemi města Miami. Noční klub Blue Eclipse je jeho hlavní atrakcí: neonová oáza o několika patrech s řadou tanečních parketů a privátních pokojů pro tu nejelitnější floridskou smetánku. Dnes večer však ostrov vzali útokem zločinci. Nejlepším způsobem, jak evakuovat taneční prostory, je použít pár dobře načasovaných granátů. Mapa Code Blue nabízí nepřeberné množství různých mikrodestrukcí. Týmy si tak mohou zničením zdí a překážek vytvořit alternativní cesty napříč klubem. Pro jedince holdující taktice tu máme nedaleké staveniště a občerstvovací zónu, které jsou jako stvořené pro použití slaňovací kladky a lezeckého háku, pomocí nichž se lze velmi rychle dostat do centra dění. Až budete uvnitř, nenechte se rozptýlit oslnivou světelnou show nebo ukolébat jednotvárným rytmem. Nechcete přece přehlédnout nastraženou minu nebo výbušninu, ne?

image_0.imgMapa Code Blue je zaměřená na pěchotní boj a nejlépe se hodí pro režimy Blood Money a Conquest. Navrhli jsme ji tak, aby si při jejím hraní přišli na své příznivci všech tříd. Code Blue se liší od ostatních map z Battlefieldu bohatou atmosférou. Při tvorbě dynamického nočního klubu jsme se inspirovali v přestřelkách ze současných akčních filmů. Velkou roli zde hraje nadměrná paleta barev, hudba, osvětlení a akce. Dávejte si pozor na náhodné výsadky motocyklů, které do tohoto mixu přináší další element šílenosti. Určitě mapu Code Blue vyzkoušejte, až bude rozšíření Battlefield Hardline: Criminal Activity k dostání, a dejte nám vědět, co si o ni myslíte!

Převzato zo stránky battlefield.com

 

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář