Battlefield Hardline: První pohled na mapu Loděnice (Docks)

Vzduch nad oaklandským přístavem je těžký a nasáklý půlnoční mlhou. Místní dělníci a členové posádek jsou už dávno doma a nákladní lodě všemožných rozměrů kotví pevně na svých místech.

Ale pro největší loď v přístavu, Nebuchadnezzar, není pevné ukotvení známkou bezpečnosti. Odhodlaný gang zlodějů se pokouší vydělat pořádný balík krádeží seznamu lodního nákladu a narušením údajného pašování nelegálního zboží na palubě této lodi. Policisté osnují léčku v naději, že chytí zloděje při činu, ale na čí straně jsou ve skutečnosti? Zjistěte pravdu na mapě Loděnice, jedné ze čtyř nových map z rozšíření Battlefield Hardline: Robbery.

image.img

Rozlehlý oaklandský přístav s řadou nákladních lodí je středobodem mapy Loděnice. Tato noční mapa nabízí bohatý mix otevřených venkovních prostor a klaustrofobních interiérů. Zaútočte na nepřátele z vysokého jeřábu nebo z ukradeného průzkumného vrtulníku. Provizorní nákladní věže poskytují pěchotě spoustu místa k úkrytu, ale dejte si pozor, protože jednou dobře mířenou střelou se z nich může rychle stát hromada kovu a sutin. Následkem pádů jednotlivých kontejnerů dochází k vytvoření nových cest, takže obě strany musí být při plnění svých úkolů neustále ve střehu.

20150818_BFH_docks_1_org

V režimu Týmová loupež (team heist) se veškerá akce odehrává na této velké lodi. Mapa však podporuje všechny módy včetně tradiční Loupeže (heist) i Krádeže vozidel (hotwire), takže se máte v září / septembri, kdy toto rozšíření vychází, na co těšit. Nemůžeme se dočkat, až si mapu Loděnice vyzkoušíte. Určitě nám dejte vědět, co si o ní myslíte!

Převzato zo stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

2 komentáře

Napsat komentář