Battlefield Hardline: První pohled na mapu Museum

Po nočních hlídačích není v Turingově přírodovědném muzeu ani stopy. Varoval je někdo? Nebo podplatil? Bez ohledu na důvod jejich zmizení zůstal Turingův legendární modrý diamant bez ochrany, což z něj dělá lákavý cíl pro zloděje šperků. Jak se dostanou dovnitř a zase rychle ven s tímto předmětem nevyčíslitelné hodnoty? Byly jejich řady infiltrovány a plán odhalen policií?

Odpovědi na tyto otázky najdete v Muzeu, na jedné ze čtyř nových map z rozšíření Battlefield™ Hardline: Robbery

Muzeum je první čistokrevnou interiérovou mapou v Battlefieldu Hardline. Rozličná křídla a podlaží Turingova přírodovědného muzea jsou jako stvořená pro pěchotní boj. (Nezapomeňte si vzít brokovnici a ochranný štít!) Najdete zde sbírky egyptských památek, planetárium se zavěšeným modelem sluneční soustavy a nezbytné kosterní pozůstatky tyranosaura, brontosaura a utahraptora. Je nasnadě, že na této mapě budou hrát prim mikrodestrukce a jakékoli vybavení, které poskytne majiteli výhodu při boji zblízka v těsných chodbách.

featuredImage.img

Jedním z cílů mapy Muzeum je nabídnout hráčům Battlefieldu Hardline ideální místo k experimentování s novým herním režimem 5 na 5, který nese označení Týmová loupež (Team Heist). Díky několika cestám vedoucím k modrému diamantu (a totéž platí o následném útěku) jde o perfektní mapu, na které si zdokonalíte taktické dovednosti.

image.img

Během interního testování se ukázalo, že se velmi hodí i pro režimy Záchrana (Rescue) a Loupež (Heist). Koukejte si tedy pořídit lístek do Turingova muzea a dejte nám v září / septembri vědět, co si o této mapě myslíte!

Převzato zo stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

Jeden komentář

Napsat komentář