Battlefield Hardline: První pohled na mapu The Beat

Máme tu další pohled na jednu ze čtyř nových map, které se objeví v prvním DLC pro Battlefield Hardline. Tentokrát se jedná o mapu The Beat. Na kterou se těšíte nejvíc? 🙂

V ospalé čtvrti Balcaceres začíná i přes spalující letní noc poměrně přituhovat. Policie shromažďující se ve stínu místní autodílny je připravena k zásahu. Vůdci gangu opevňují své pozice a s obavami vyčkávají na blížící se zátah. Toto je nástin mapy The Beat, jedné ze čtyř nových map obsažených v rozšíření Battlefield Hardline: Criminal Activity.

Hlídka je zasazena do jedné ze čtvrtí východního Los Angeles. Díky mixu obchodů, průmyslu a veřejného bydlení namačkaného těsně vedle sebe na provizorních městských pozemcích je tato mapa ideálním místem k rozpoutání chaosu ve stylu Battlefieldu. Centrum dění se nachází v rezidenčních apartmánech a projektech veřejného bydlení, v nichž může bez varování docházet k přestřelkám. Na místě pak zůstane jen velký nepořádek v podobě cihel a rozbitého skla. Místní čerpací stanice nemá (nepřekvapivě) daleko k výbuchu a přeměně v obrovskou ohnivou kouli, která bude mít za následek vytvoření strategické rampy na vyvýšená místa.

Jedinečný charakter mapy The Beat částečně dotváří low ridery, nové dopravní prostředky, který lze v okolí nalézt. Když už musíte vyrazit na obhlídku ulic, proč se trochu nechvástat koženým interiérem, klaksonem s vlastní hudbou nebo hydraulickým zavěšením, ne? A pokud se vám zamlouvají režimy Conquest a Blood Money, tak pro vás máme dobrou zprávu, protože mapa The Beat je pro ně jako dělaná. Dalším režimem, který byl na této mapě při interním testování velice oblíbený, byl chystaný Bounty Hunter. Různorodost míst a potenciálních střetů nahrává zamýšlenému cíli v podobě využití všech zbraní a bojových stylů.

image.img

Tuto mapu jsme navrhli tak, aby hráči získali pocit, že se octli v parádní kriminálce z městského prostředí. Ať už budete hrát za policisty, nebo zločince, okusíte, jaké to je, když organizovaný gang přeroste místní ulice a přiloží pořádně pod kotlem. Určitě mapu The Beat vyzkoušejte, až bude rozšíření Battlefield Hardline: Crminal Activity k dostání, a dejte nám vědět, co si o ní myslíte!

Převzato zo stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář