Battlefield Hardline – Tipy a rady od komunity

Po menší pauze jsem zpátky, takže se znovu můžete těšit na obrovský příval článků. 🙂

Plánujete vyrazit v roce 2016 do ulic Battlefieldu Hardline? Dobré zprávy: dali jsme dohromady ta nejlepší výuková videa, která má na svědomí komunita Battlefieldu Hardline. A i když už třeba nejste úplnými nováčky, určitě si v nich také najdete něco, co pak využijete v nejrychlejším Battlefieldu v historii. Pokud jste hru dostali k Vánocům nebo jste si ji právě pořídili přes Origin Access*, tyto tipy vám pomohou v začátcích.

Videa jsou dostupná v původní angličtině.

Tipy od uživatele DooM49 jsou skvělé pro nováčky, ale to neznamená, že by nebyly užitečné i pro pokročilé hráče. Dozvíte se například, jak mistrně zacházet s brokovnicí či K10 a že není radno podceňovat týmovou spolupráci.

Série videí Battlefield Hardline Academy od uživatele JackFrags nabízí skvělé rady pro začátečníky i profíky. Nejprve se dozvíte některé informace, které ne všichni možná vědí (věděli jste, že s pistolí běháte v Battlefieldu Hardline rychleji?), a poté se dostanou na řadu i mnohem komplikovanější věci.

Video od uživatele GoodGameBro nechodí okolo horké kaše. Je celé o jediné věci: zlepšení vašeho ukazatele Z/Ú. Pokud chcete více zabíjet a méně umírat, pak byste si měli v tomto videu přijít na své.

Série „How to Be a Better Noob“ (Jak být lepším začátečníkem) od uživatele XfactorGaming stojí bezpochyby za zmínku a tato epizoda vám do detailů přiblíží jednu specifickou strategii – trochu jiný způsob vrhání granátů. Vážně, tohle se rozhodně chcete naučit.

Tipy a triky od uživatele LevelCapGaming vám poradí, jak správně plnit cíle v režimu Loupež, což se vám jistě bude hodit.

Tyhle rady by vám měly pro začátek stačit. Nadešel tedy ten správný čas vyrazit do Battlefieldu Hardline a uvést do praxe to, co jste se právě naučili.

Převzato zo stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Jeden komentář

Napsat komentář