Battlefield Hardline: Vrátili se vylepšené Battlepacky!

Určitě jste si všichni všimli, že Battlepacky se nacházejí také v Battlefieldu Hardline. Podle mého názoru, však jsou mnohem lépe a je cítit vylepšení, které tým Visceral Games udělal. 😉

Battlepacky se vracejí i do Battlefieldu Hardline a doufáme, že si užijete změny, které jsme udělali.

Co jsou to vlastně Battlepacky? Na různých milnících ve své kariéře, jako např. pokročily vpřed v levelu, dosažený určitý počet zabití se zbraní nebo jednoduchým zakoupením pomocí herní měny si vyzkoušíte Battlepacky, které obsahují zábavné a užitečné věci. Odvažte si své pytel plné dobrot! V Battlepacku můžete najít kosmetické věci jako kamufláže a emblémy, které můžete využít při tvorbě svého emblému, ale také užitečné věci jako XP boostu a poukazy na doplňky ke zbraním. Toto však není vše co můžete najít v Battlepacku – jakmile otevřete pár Battlepackov zjistíte, že jsme si pro Vás připravili více věcí.

Takže, pojďme se podívat na naše změny. Začali jsme stavět na základech z Battlefieldu 4. Na základě Vaší zpětné vazby jsme se podívali na data a rozhodli jsme se udělat pár razantních změn. Níže je několik příkladů:

image.img

Znovu prodejní položky – máte příliš mnoho boostu, které vylepšují řízení vozidla, avšak vy máte raději pěchotní boje? Prodejte je za herní hotovost a zbylé peníze investujte do nové zbraně! S touto funkcí prodávání položek máte možnost se zbavit nechtěných věcí a soustředit se na pro Vás důležitější.

image_0.img

Rozmanité boostu – Zavedli jsme pestřejší výběr boostu, takže se můžete zaměřit na oblasti, které vyhovují Vašemu hernímu stylu. Pokud jste hráč, který chce hrát týmově a dává přednost zabírání objektů před zabíjením – máme pro Vás speciální Boost!

Zakoupitelná Battlepacky – Abychom Vám poskytli více možností ve Vašem herním postupu, rozhodli jsme se zavést možnost koupit si jejich pomocí herní měny. To Vám umožní vyzkoušet si nové optiky, zatímco byste si je museli kupovat každé zvlášť. A navíc můžete získat užitečný bonus, který se Vám bude hodit v herním procesu! To znamená, že až budete mít určitý čas strávený v Hardline, tak můžete stále zkusit štěstí a získat zbraň na blízko, o které jste vždy snili.

Doufáme, že se Vám líbí změny, které jsme udělali. A jako přátelské připomenutí, v případě, že jste zapomněli, máme pro Vás seznam počtu Battlepackov, které čekají až je otevřete, v závislosti na edice, kterou jste si koupili. Podívejte se níže a zjistěte, co můžete očekávat.

 • Standardní edice – 3 zlaté Battlepacky
  • Pro hráče, kteří vlastní tuto edici bude dostupný 1 zlatý battlepack 17., 20. a 26. března / march.
  • Nákup týden od vydání hry: po aktivaci hry hráči obdrží všechny 3 zlaté Battlepacky. (Např. Pokud si koupíte Standardní edici Battlefieldu Hardline v prosinci / prosinci 2015, tak po aktivaci dostanete všechny 3 zlaté Battlepacky).
 • Deluxe edice – 10 zlatých a 3 speciální Battlepacky
  • 5 zlatých a 3 speciální Battlepacky budou dostupné ihned 17. března / march nebo až po aktivaci hry.
  • Zbylých 5 Battlepackov bude dostupných každý týden v pátek od 20. března / march až do 17. dubna / dubna.
  • Nákup týden od vydání hry: po aktivaci hry hráči dostanou 3 speciální a všechny zlaté Battlepacky, pokud si hru koupí až poté co budou dostupné všechny zlaté Battlepacky tedy 17. dubna / dubna. (Např. Pokud si koupíte Deluxe edici Battlefieldu Hardline v prosinci / prosinci 2015, tak po aktivaci dostanete 3 speciální a všech 10 zlatých Battlepackov).
 • Premium – 12 zlatých Battlepackov
  • Členové této služby dostanou každý měsíc jeden zlatý Battlepack po dobu 12 měsíců.
  • Pro více informací si zajděte na stránku  battlefield.com/hardline/premium .
  • Nákup týden od vydání hry: po aktivaci hry hráči obdrží všechny zlaté Battlepacky, do které byly do toho data vydáno. (Např. Pokud si koupíte Premium Battlefield Hardline v dubnu / Dubno 2016, tak po aktivaci dostanete všech 12 zlatých Battlepackov).
 • Ultimate edice – (obsahuje Deluxe edici a Battlefield Hardline Premium) – 22 zlatých a 3 speciální Battlepacky
  • 5 zlatých a 3 speciální Battlepacky budou dostupné ihned 17. března / march nebo až po aktivaci hry.
  • Zbylých 5 Battlepackov bude dostupných každý týden v pátek od 20. března / march až do 17. dubna / dubna.
  • Každý měsíc jeden zlatý Battlepack jako člen služby Premium.
  • Pro více informací si zajděte na stránku  battlefield.com/hardline/premium .
  • Nákup týden od vydání hry: po aktivaci hry hráči dostanou 3 speciální a všechny zlaté Battlepacky, do které byly do toho data vydáno. (Např. Pokud si koupíte Battlefield Hardline Ultimate edici v březnu / březen 2016, tak po aktivaci dostanete 3 speciální Battlepacky, všech 12 zlatých Battlepackov ze služby Premium a 10 Battlepackov z Deluxe Edice – dohromady tedy 25 Battlepackov).

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, díky níž můžeme nadále vylepšovat věci. 

Paul Keslin
Výrobce Ritnoos

Zdroj: Battlefield Hardline Web

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

5 komentářů

Napsat komentář