Battlefield Hardline – seznam nejledanějších věcí od komunity

Včera vyšel nový článek o Battlefieldu Hardline. Kromě popisu zajímavých věcí nás seznamuje s tím, že nám vývojářský tým slibuje, že nás poslouchá a nezapomíná na naši zpětnou vazbu. Zda je to pravda, ukáže až čas.:)

Je to již zhruba týden co skončila Beta Battlefieldu Hardline a jako  Steve  řekl minulý týden, chceme poděkovat každému, kdo se zúčastnil. I přesto, že byla beta pouze „malá ochutnávka“ kompletního balíčku, který plánujeme vydat s Hardline, množství zpětné vazby, kterou jsme dostali od hráčů z celého světa bylo neuvěřitelné a pomůže nám udělat Hardline lepší hrou, když ji vydáme v říjnu / říjen .

BFHL_Blog-640x360

 To je důvod proč jsme rádi, že Vám můžeme představit CMW-the Community ‚s Most Wanted („komunitou nejhladane“). To je místo, kde „nastíníme“ některé opravy a vylepšení, které děláme v Battlefieldu Hardline, na základě vaší zpětné vazby, kterou jsme získali během Bety a poslechem vás. Ano, posloucháme!

Níže je jen pár věcí které jsme se naučili a změny, které chceme dát do hry, kterou tu „hrajeme“ každý den.

 1. Pohyb
  Hodně zpětné vazby se týkalo pomalého pohybu a pocitu „pomalý“. Zvýšili jsme rychlost hráče o 10% a hráč získá 10% bonus pro rychlost, pokud běží s pistolí. Nyní je to mnohem rychleji!
 2. Potlačení
  Vyskytlo se mnoho negativních komentářů ohledně „kývání“ kamery při potlačení. Změnili jsme proto způsob potlačení-váš „Aimpoint“ (zaměřovací bod) již není ovlivněn, ale „situační povědomí“ je.
 3. Survivalist
  Vyslechli jsme si argumenty z obou stran o výbavě „survivalist“, byly docela vyvážené. Někteří ji nenávidí a někteří ji milují-nakonec jsme se dohodli, že tato výbava byla „Overpowered“ (OP). Změnili jsme to tak, aby vás oživil na 1 Hp a automaticky vás začal regenerovat po 5 sekundách. 
 4. Mapa High Tension-chvění kamery při pádu jeřábu
  Velmi mnoho lidí říkalo, že chvění kamery je až velmi přehnané. Proto jsme to snížili.
 5. Mapa High Tension-chyba schodů na mapě High Tension
  Schody na mapě High Tension už nevyhazují hráčů do zdi.
 6. Zvýšené cíle
  Přidali jsme zpětnou vazbu, která Vám pomůže najít cíl, který je nad nebo pod vámi.
 7. Speciální vozidla
  Pracujeme na uploadů více speciálních vozidel (např. „cisterna s palivem“) do všech map. Rovněž pracujeme na přidání ruční brzdy pro vozidla.
 8. Uvízlé vozidla
  Pracujeme na schopnosti „bouchnout“ do vozidla pomocí zbraní na blízko (nožík, obušek …) tak, abyste pomohli vozidlu dostat se ze „zaseklé“ polohy. Nic neslibujeme, ale první prototyp vypadá slibně!
 9. Poškození těžkých vozidel
  Přidali jsme „slabá místa“ v zadu na těžkých vozidlech, abychom usnadnili jejich zničení.
 10. Ikona „cestujícího“ ve vozidle
  Pracujeme na uploadů ikony „bag carrier“ („nositel vaku“) pro všechny spoluhráče sedících ve voze, takže teď už budete informováni, kdy k vám nastoupí „bag carrier“ („nositel vaku“).

Tento „dialog“ nekončí s betou. Plánujeme pokračovat od teď až do vydání-a mimo ni. Takže se vraťte na stránku, abyste zjistili co je nového v „CMW“ seznamu a řekněte nám svůj názor. Budeme odhalovat mnoho nových informací o multiplayeru, včetně nových map, nových módů, výbavy a singleplayer kampane- chceme slyšet vaši zpětnou vazbu!

Děkuji
Thad Sasser
Hlavní multiplayerem designér, Battlefield Hardline

Zdroj: Battlefield Blog 

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:,

9 komentářů

Napsat komentář