Battlefield oslaví 15. výročí, co nás čeká?

Battlefield série je s námi již 15 let. Ohromující číslo, za kterým stojí kvalitní hra, která si během svého období prošla mnoha změnami. Letos slaví 15 let a DICE si pro nás připravili parádní akce a mise v různých Battlefieldech. Pořádně se držte, protože tento víkend bude ostrý!

Oslavy 15. výročí začnou 12. října/októbra

Čas letí. Před 15 lety hra Battlefield 1942™ poprvé uvedla na scénu herní princip kámen-nůžky-papír, systém bojových tříd a propojení pozemních, námořních a leteckých bojů. Zažili jsme svoje první unikátní herní momenty, jakými později celá série proslula. Podobných momentů nás ještě čekala spousta.

Patnáct let se sérií Battlefield. Jeden rok s Battlefieldem 1. K oslavě obou výročí jsme nachystali sérii akcí a dárků pro všechny, kteří se do Battlefieldu 1 přihlásí v době od 12. do 16. října/októbra.

Za přihlášení ve výše uvedených dnech budeme rozdávat dvě různé známky: psí známku 15. výročí série Battlefield a psí známku 1. výročí hry Battlefield 1. Získat a s hrdostí nosit můžete obě.

Ve dnech 12.–14. října/októbra se bude v Battlefieldu 1, Battlefieldu 4, Battlefieldu 3 a Battlefieldu Hardline rozdávat dvojnásobná zkušenost. Využijte ji k rychlejšímu postupu právě ve své oblíbené hře série Battlefield.

Užijte si oslavy. Na dalších 15 let Battlefieldu!

Článek převzat ze stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

3 komentáře

Napsat komentář