Battlefield Premium spatřeno na PSN Store; Achievementy z Close Quarters; zatím neviděné záběry z her na E3

Aktualizace: Battlefield Premium je možné nalézt i na české verzi PSN Store. Cena je stanovena na 1290 Kč, avšak prozatím jej není možné zakoupit! Za info díky uživateli Sklic8 a za foto uživateli jadav.

Původní zpráva: Jelikož jsme si v sobotu dali odpočinek od většího množství článků, tak dnes to napravím jedním pěkně shrnujícím o Battlefield Premium spatřeném na PSN Store, objevených achievementech/trofejích pro Close Quarters a o zprávě co nás může čekat na E3.

Na dánském, australském a britském PSN Store bylo spatřeno Battlefield Premium. Ceny jenž byly za tuto službu požadovány odpovídají těm již dříve uniklým – všechny dosavadní informace o BF Premium jsou dostupné v tomto článku! Battlefield Premium sice zatím nejde nakoupit a oficiálně bude kompletně představeno až na E3 2012, avšak začíná být pomalu jisté, že ke spuštění služby dojde někdy během 4.6. 2012 (pravděpodobně ve večerních hodinách).

 

Další zpráva se týká objevených achievementů/trofejí pro DLC Close Quarters. Ty Vás samozřejmě budou zajímat pokud hrajete na konzolích (pro hráče na PC nic neznamenají). Celkem se jedná o 5 kousků, kde 5 z nich zatím zůstává neodhaleným. Server MP1st se domnívá, že 3 z nich (Man of Calibre) by mohl znamenat i nový mód pojmenovaný jako Gun Master. DLC Close Quarters přinese nový mód CQ Domination, o žádném dalším zatím nic řečeno nebylo, takže uvidíme 🙂 [Všechny achievementy/trofeje pro BF3 zde]

Deadly Tools [30G/Silver] Dominator [20G/Bronze]
Deadly Tools Získej zabití s karabinou, pistolí a raketometem, aniž bys zemřel. Dominator Vyhraj jednu hru v módu Conquest Domination.
Man of Calibre [20G/Bronze] Show of Force [30G/Silver]
Man of Calibre Dokonči jedno kolo Gun Master. Show of Force Získej 10 zabití se všemi zbraněmi v CQ.
Secret Achievement [20G/Bronze]
Secret Tajný achievement – neznámé požadavky.

Nakonec zde mám ještě informaci, že EA slibuje pro E3 „nové a zatím nikdy neviděné záběry z hraní her“ pro své největší herní titulky. Je tedy dost možné, že uvidíme nové záběry jak z Close Quarters, tak i Armored Kill.

Zdroj: MP1st 1, 2, 3, X360A.org

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

19 komentářů

Napsat komentář