Do Battlefieldu 1 míří nová multiplayerová mapa!

Už začátkem června získá Battlefield 1 novou mapu, která tak obohatí hru mimo DLC balíčky. Tato mapa ponese název „Nivelle Nights“ a jak už napovídá samotný název, prostředí bude zasazené do tmavé noci.

Pozor, tato mapa bude dostupná pouze pro uživatele, kteří vlastní službu Premium Pass, avšak podle neoficiálních zdrojů má být tato mapa později zpřístupněna i pro ostatní hráče, kteří nevlastní službu Premium Pass. Jednalo by se tak o podobný systém, jako tomu bylo při vydání první mapy „Giant’s Shadow“. Více o službě Premium Pass naleznete ZDE. Kde se bude odehrávat nová mapa?

Nivelle Nights

Nivelle_nights

Chemin des Dames, 1917

Jak temnota padá na zablácená bojiště v okolí Meise Malmaison a Soupir, francouzská a německá vojska jsou připravena podpořit své vojáky na obleženém místě. Měsíc, světlomety a dělostřelectvo rozsvítí noční oblohu a odhalí tak rozsáhlou síť zákopů. Bojujte a kousejte, protože Váš nepřítel bude bojovat o každý kousek země. Jen díky strategii a týmové spolupráci dokážete překonat všechny nástrahy nepřátel. 

Testování v CTE verzi hry

Pokud se už nemůžete dočkat, máme pro Vás skvělou zprávu. Tato mapa je součástí nového (květnového/májového) updatu pro CTE verzi hry (velikost asi 6,5 GB). To znamená, že už dnes si můžete vyzkoušet prvotní verzi mapy a poskytnout tak důležitou zpětnou vazbu, díky které DICE dokáže vyladit detaily mapy ještě před jejím samotným vydáním. Nikam však neodcházejte, protože více o květnovém/májovom updatu CTE verzi hry se dozvíte již v příštím článku 🙂

Zpětnou vazbu můžete poskytnout ZDE.

Zdroj: Twitter

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , ,

6 komentářů

Napsat komentář