Battlelog aplikace pro Android je venku, ale není to žádný zázrak

Od včerejška je na Google Play dostupná Androidí verze Battlelog aplikace. Ta však vyvolává rozporuplné názory. Zatímco určitá část lidí je s ní spokojená, tak další naopak ne. Jedním z důvodů je to, že aplikace nefunguje na velmi rozšířeném Galaxy S2 (osobně mohu potvrdit) a některých dalších zařízeních. Dále pak jsou uživatelé zklamáni, že nenabízí možnost chatování s přáteli a že se celá aplikace zasekává. Osobně mi to připadá jen jako předělávka mobilní verze Battlelogu, která nebyla plně odladěna a k úspěchu ji chybí ještě velký krok.

Pokud máte zájem si tuto aplikaci také vyzkoušet na svém zařízení, stáhnete ji z Google Play zde: Battlelog pro Android. No a pokud jste ji již vyzkoušeli, tak nám v komentářích dejte vědět, co si o této aplikaci zatím myslíte 🙂

battlelog-app-android

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , ,

18 komentářů

 • Tak me se pro změnu ani nenačte furt se to jen otáčí (Huawei Honor 4.0.3)

 • EL1man EL1man napsal:

  Vylezou ruzné updaty, opravné, i ten chat přidají si myslím

 • Crematory napsal:

  kvoli tomuto ani display by som nerozsvietil na mobile…

 • Vondrs napsal:

  Takže stejná nepoužitelná sra*** jako m.battlelog.com? Chybějící notifikace atd.? Před tím slavným updatem battlelogu šla celkem v pohodě používat klasická verze na mobilu jenže teď člověk nemůže zazoomovat horní lištu -.-‚ respektive dá se zazoomovat ale pak se nedá klikat na prvky v pravé části lišty

 • Duch Vanoc napsal:

  Možná jsem dement, možná ignorant. Někdo, kdo to používá ať mi vysvětli proč to dělá. To opravdu musí člověk chatovat pomocí battlleogu s přáteli? To neexistuje jiný chat nebo tak něco? TO opravdu ve škole/v práci musíte naladit battlelog a podívat se jak nějakej ocas si unlocknul novou zbraň a zahrál životní kolo na metru?
  Někdy pokrok fakt nechápu, obzvlášť když nefunguje 😀

 • N!ghtmare napsal:

  Mám Galaxy S2 a funguje skvěle. (teda to co tam je tak funguje skvěle, že tam není chat mě pěkně sere a díky tomu se aplikace stává useless. Jediný důvod proč bych ji využíval tak kvůli chatu).

  -> Takže není pravda, že na Galaxy S2 nejde. Možná, kdybste tam měli original android a ne ty neofico crapy tak byste problém neměli 😉

  • GiGaB@yt napsal:

   Mám nijak neupravený Android na své S2 a nefunguje menu. Funguje přihlášení a Battle Feed. Tím to pro mě končí. Nejsem sám.

   • N!ghtmare napsal:

    Tak mně jde vše. Nenarazil jsem na jediný problém. Menu jsem kompletně proklikal, prolezl statistiky atd. atd. a vše mi šlo. (Android 4.1.2). Nicméně je mi to stejně jedno, statistiky mě nějak nezajímaj, battlefeed je plný blbostí a chat nejde, takže dokud tam nebude asi to moc zapínat nebudu 😀

    • GiGaB@yt napsal:

     Mám Android 4.0.3… a tam to prostě nejde 😀

    • N!ghtmare napsal:

     Tak asi bude možná problém ve verzi android než u konkrétních zařízení 🙂

     Jinak k té aplikaci ještě :

     Aplikace je ale dost složitá na ovládání. resp vše musíte dělat klasickým „kliknutím“ na odkaz a nic nejde dělat gesty. Např. Proklikávání mezi kategoriemi v leaderboard je pěkne otravné. Kliknete na jedno, zobrazí se vám info, pak musíte zpět a zas kliknout na další. Přitom by stačilo posunovat prstem doprava/doleva a tak přeskakovat mezi kategoriemi. Je to strašně nepraktické asi bych si raději rozjel internetovou verzi, kde to mám vypsané pod sebou než to takto sekce po sekci luštil. (Např. jen score za supporta je zvlášt stránka, score za assaulta další, atd)… Takto shitná je celá aplikace furt klikat na zpět a znovu si volit v menu nějakou jinou podkategorii.

  • R4T7 napsal:

   Možná kdyby jsi měl neofico crap,tak by ti vůbec nevadilo,že ti nejede jedna aplikace k ničemu a naopak by jsi měl radost co všechno můžeš dělat:)např odinstalovat aplikace od výrobce,který ti žerou baterku a ram,zakazát reklamy atd.

   • N!ghtmare napsal:

    Víš ono ty reklamy mají nějaký smysl. Kdyby tam nebyly, tak žádnou free app nikdy nestahneš, ale to asi nikdy nepochopíš. S baterkou problém nemám – tak či tak nabíjím každou noc když spím, tak co? RAM? Tak s tím jsem fakt nikdy neměl problém a to ani ZDALEKA.
    Zkoušel jsem cyanogen mod a nic co by mě nějak extra nutilo si ho nechat jsem teda fakt neviděl. Sice hromada „možností“, které jsou ve své podstatě ale úplně useless a ve skutečnosti nevyužiješ ani zdaleka všechny funkce defaultního android. Několik aplikací mi na cyanogenu blbnuly (padaly apod, které na defaultu fungovaly bez problémů). Nakonec, když vyšel Jelly Bean tak sem si tam vrátil original android a jsem spokojen.

    • R4T7 napsal:

     Pro mě jako uživatele je reklama otravná věc a na tom nemusím nic chápat.Nabijím jednou za tři dny a to volám o sto šest a brouzdám po internetu takže pro mě to smysl má.a gratuluju ti že ti jako jedinému jede aplikace´´kterou nebudeš využívat kvůli chatu´´.

    • N!ghtmare napsal:

     Tak jasně, že je pro tebe otravná věc a taky je pro tebe asi otravné za ty aplikace platit co? Víš ono ty reklamy tam jsou pro to, aby autor za svoje aplikace dostal zaplaceno i v případě, že si stáhneš free verzi. Placené verze reklamy nemají. Pokud se ti app líbí, tak to vyjádři tak, že si ji koupíš a ne že ji budeš osrávat adblockem.

     Gratuluji ti, že ti nejde aplikace, protože máš v mobilu zabugovaný crap, který ti odstraňuje reklamy, což ti dává pocit, žes přechcal svět. Jsi borec!

 • R4T7 napsal:

  Vůbec si nic neslým,ale ty tu píšeš jak kdyby jsi stvořil android.a jestě tu píšes nějaký svoje usseles recenze.takže se uklidni mamánku tu kybicovac.

Napsat komentář