Battlelog je hlavním menu pro PC verzi Battlefieldu 3

Už dříve jsme vznesli spekulaci, že se Battlefield 3 bude spouštět skrze Battlelog a nyní to máme i oficiálně potvrzené. Už ve včerejším chatu s DICE jsme se dozvěděli, že PC verze Battlefieldu 3 nebude mít interní vyhledávač serverů, ale bude nutné je vyhledávat skrze službu Battlelog. Dnes nám však Demize99 potvrdil, že Battlelog bude i hlavním menu pro Battlefield 3 na PC.

Abyste tedy spustili Battlefield 3 budete muset zavítat na internetové stránky Battlelogu, přihlásit se, vybrat server (případně se připojit na kamaráda) a následně se Vám tedy spustí hra samotná. Nebudete se zdržovat žádnými logy a úvodními videi, uvidíte okamžitě jen připojování hry na server.

Pokud budete chtít změnit server, tak hru jednoduše zavřete a v Battlelogu si najdete jiné server. Battlefield 3 samozřejmě základní menu mít bude, tedy takové, kde si budete moci po připojení do hry nastavit ovládání a grafiku/zvuk.

Ono to víceméně funguje stejně i v BFBC2. Chcete změnit server? Musíte se z něj odpojit, počkat než se načtou statistiky a následně si můžete vybrat jiný server. S Battlelogem by celý tento proces měl být rychlejší, ale bude záležet také na tom, zda server utáhnou nápor hráčů, snažících se dostat na stránky s Battlelogem.

Osobně mi to nijak nevadí a nevidím v tom problém. Během Alfa testu to fungovalo dobře a připojení do hry bylo opravdu během chvilky. Jediné, co mi momentálně vhání úsměv do tváře, je fakt, že hráči na konzolích mají integrovaný vyhledávač (prohlížeč) serverů a hráči na PC ne 😀

Zdroj: Tweet#1Tweet#2, Eurogamer.net

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

35 komentářů

Napsat komentář