Battlepacky: nová revize, vzhledy pro vozidla, superior Battlepack, možnost nákupu

Ohledně Battlefield 1 Battlepacků se toho odehrálo za poslední týden docela dost. Vše hlavně díky nejnovějšímu patchi a také akci Battlefest. Začněme tím, že aktuálně je možné získávat v Battlepacích obsah již 6. revize. To znamená opět nové vzhledy pro zbraně a další. Jednou z hlavních novinek po posledním patchi je XP Boost.

Položka známá hlavně hráčům Battlefieldu 4, která umožňuje získávat nahrané body mnohem rychleji (XP Boost nabízí možnost násobit počet nahraných bodů). Nejnovější šestá revize Battlepacků pro Battlefield 1 obsahuje XP Boost pro celou vaši četu. Takže kromě vás budou více bodů získávat všichni ve vaší četě.

bf1_battlepack_6_revision

Kromě toho se také přišlo na to, že do budoucna nebudeme dostávat jen nové vzhledy zbraní, ale i vozidel. Vše díky nové kategorii v inventáři s názvem „ID_P_CAT_VEHICLE_SKINS“. Ta dává velmi jasně najevo, že nás čekají „vehicle skins“, tedy v překladu vzhledy/kamufláže vozidel.

bf1_battlepack_vehicle_skin

Aby toho nebylo málo, tak majitelé služby Battlefield 1 Premium Pass získali tento týden první „superior Battlepack“. V rámci programu BF1 Premium Pass budou členové získávat tento „superior Battlepack“ každý měsíc.

bf1_superior_battlepack_premium

Aby toho nebylo málo, tak nyní je také možnost Battlepacky nakupovat. Takže jestli vás nebaví jejich pomalé získávání na konci odehraných her v Battlefieldu 1, můžete je nyní bez problémů nakoupit. Jejich cena je následující (platné pro Origin):

  • 1x Battlepack: € 1.99
  • 3x Battlepack: € 5.49
  • 5x Battlepack: € 8.99
  • 10x Battlepack: € 16.99
  • 20x Battlepack: € 29.99

Zdroj: Twitter #1, #2, #3

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

6 komentářů

Napsat komentář