Battlepacky se v Battlefieldu 1 dočkaly přepracování

DICE se rozhodlo v Battlefieldu 1 také přepracovat systém fungování a odměňování skrze Battlepacky. Ty budou převážně obsahovat nové vzory (vzhled/skin) zbraní. Každý Battlepack tak ve hře obsahuje 1 nový vzhled pro zbraň. Některé pak také obsahují zkušenostní body a díly skládačky, což je jedna z novinek v Battlefieldu 1. Battlepack na konci kola získá určitý počet hráčů, kteří celý boj přežili jako svoji odměnu. Tyto balíčky je pak možné otevřít v herním menu, kde pak také zjistíte co Battlepack obsahoval.

Přemýšleli jsme, že bychom vám oficiální článek zestručnili, avšak tentokrát bude lepší, když vám poskytneme přepis oficiálního článku o Battlepack balíčcích:

bf1_battlepack_basic

Tentokrát jsme se soustředili na jeden typ battlepacků – “The Battlepack”. Tento battlepack může obsahovat celou řadu předmětů a také vzácnější položky, které nejsou omezené na balíček vyšší hodnoty. Tento battlepack existuje ve dvou verzích – enhanced (kvalitní) a superior (prvotřídní) – a obě zaručují zbraňový skin určené úrovně vzácnosti. Tyto modifikované verze battlepacků můžete získat jen za speciální herní měnu zvanou scraps (díly) (o tom později).

bf1_battlepack_enhanced

V každém battlepacku po otevření najdete jeden skvělý zbraňový skin. Tyto skiny jsou rozdělené do tří kategorií podle vzácnosti – special (speciální), distinguished (mimořádný) a legendary (legendární). K tomu můžete získat i vzácnou bonusovou položku – buď zkušenostní prémii nebo díl skládačky unikátní zbraně na blízko. Po nasbírání všech částí můžete zbraň složit a vzít si ji do boje.

V pravidelných intervalech budeme měnit celkovou nabídku předmětů, ze které se potom čerpá konkrétní obsah battlepacků – a tyto aktualizace obsahu se ve hře nazývají revize (revisions). Jakmile do oběhu vypustíme novou revizi, doporučujeme zůstat ve hře, abyste viděli, co nového vás v battlepacích čeká. Před otevřením battlepacku uvidíte seznam skinů, které aktuální revize obsahuje, a budete tak mít přehled o tom, jestli se ve stávající nabídce předmětů nachází i vaše oblíbená zbraň.

bf1_battlepack_superior

Jak je to se systémem scraps (dílů)? Funguje takto: když získáte zbraňový vzor nebo bonusový předmět, který se vám nehodí, můžete ho rozebrat na díly. Díly tvoří speciální herní měnu, za kterou můžete kupovat nové battlepacky. Jak už bylo řečeno, kvalitní a prvotřídní variantu battlepacků můžete nakoupit právě a jedině za díly. Zároveň platí, že si díly můžete šetřit na novou revizi, kde možná najdete oblíbený, dlouho hledaný skin.

Zdroj: Battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

3 komentáře

Napsat komentář