Beta pro Battlefield 3 přinese stovky změn oproti Alfě

Server VG24/7 při své nedávné návštěvě v DICE vyzpovídal Patricka Bacha ohledně Bety pro Battlefield 3. Avšak datum spuštění stále nezjistili.

Bach jim totiž řekl „Brzy.“ a další kolega dodává „No, řekli jsme září, takže brzy.“ Bach poté dodal, „Před vydáním hry.“ a jeho další kolega předtím ještě dodal, „Někdy mezi dneškem a koncem září.“

Nejnovější spekulace odhadují někdy půli září, případně až konec září. Oficiálně, ale zatím není nic potvrzeno.

Bach dále dodal, že Alfa i nadcházející Beta, jsou opravdu důležité a velmi ovlivní finální verzi hry. „Samozřejmě, měli jsme spoustu stížností“, říká na otázku Colina Gallachera, týkající se toho, jestli zpětná odezva hráčů z Alfy nějak ovlivní hru.

„Bylo tam několik věcí, které jsme na základně Alfy chtěli změnit. Vlastně jich bylo celkem dost,“ říká Bach. „Vše od vybalancování zbraní až po přemísťování m-com stanic v Rush módu. Přesunuli jsme je jinam v první fázi, protože bylo opravdu velmi obtížné ji dobít. Přesouváme spoustu různých objektů po mapě, dle zpětné odezvy z Alfa testu,“ říká Bach.

„To je hlavní důvod proč toto děláme, není to kvůli propagaci hry, ale kvůli jejímu pořádnému otestování. Existuje více než stovka věcí, které jsme od Alfa verze změnili.“

„A ještě jednou k Betě, vypustíme ji před vydáním hry a budeme průběžně měnit různé věci, než hru vypustíme. I když si můžete myslet, že je to už velmi pozdě, tak máme opravdu spoustu času, například patche vypuštěné v den vydání hry a změny na Battlelogu, budou hru opravdu měnit.“

Beta bude dostupná na všechny platformy (PC, Xbox 360, Playstation 3) a pro Xbox 360 budete potřebovat účet se Zlatým členstvím (GOLD Live account), abyste mohli hrát online.

Dále ti co mají hru Medal of Honor: Limitovaná Edice / Tier 1 Edice a ti, kteří předobjednali nebo předobjednají Battlefield 3 na službě Origin získají dřívější přístup o 48 hodin, po této časové exkluzivitě bude otevřena pro všechny.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

31 komentářů

Napsat komentář