BETA Star Wars Battlefont: tipy a triky – Survival

Tipy a triky od PRIMA Games vám pomohou k úspěchu.

featuredImage.img (2)

Režim Missions ve Star Wars™ Battlefront™ představuje pro hráče skvělou výzvu. V rámci betatestu si budete moct vyzkoušet jednu z jeho podkategorií: Survival. Vaším úkolem na Tatooine je odrazit vlny imperiálních jednotek včetně AT-ST, elitních stormtrooperů a dalších.

Než se pustíte do hry (ať už sami, nebo s kamarádem v rámci on-line kooperace či na rozdělené obrazovce), rádi bychom se s vámi podělili o pár tipů. Spolu s našimi partnery v PRIMA Games jsme dali dohromady 10 neocenitelných rad, které vám dopomůžou k úspěchu. Hodně štěstí, nechť vás provází síla.

Přežijte šest vln stále obtížnějších imperiálních jednotek:

Survival zahrnuje v betaverzi šest vln imperiálních sil. V průběhu vašeho snažení disponuje nepřátelská pěchota stále lepším vybavením a útočí ve větším počtu. Základem je použít svůj blaster na zneškodnění slabších stormtrooperů a silnější arzenál si ponechat až na ty obtížnější nepřátele.

Hledejte power-upy:

Po druhé vlně dopadnou na povrch výsadkové kapsle. Určitě je neignorujte, najdete v nich cenné power-upy. Po určitých vlnách se objeví další životy a náboje karet. Všechny tyto předměty vám pomohou převážit misky vah na vaši stranu. Seberte tyto věci, kdykoli se naskytne příležitost.

Kontrolujte skener a nenechte se obklíčit:

Často se dívejte na skener, zjistíte tak, odkud se na vás povalí další nepřátelé. Nesmíte se nechat přitlačit ke zdi s několika přístupovými cestami pro nepřítele, jinak se jen velmi těžko budete dostávat do bezpečí. Hledejte úzké průchody, které nabízí potenciální místa pro léčky.

Skryté sběratelské předměty:

Survival nabízí pět dobře ukrytých sběratelských předmětů. Tyto bílé ikony ve tvaru diamantu lze najít kdekoli na mapě: vznášející se na jasné obloze, hluboko v jeskyni, proti útesu nebo dokonce mimo hranice mapy. Mnoho z nich pluje vysoko ve vzduchu, takže k jejich sběru potřebujete Jump Pack. Pamatujte na to při výběru výbavy.

Využijte všechny power-upy, Star Cards a věže:

Posilte svůj zbraňový arzenál obsazením výsadkových kapslí, kdykoli se vám naskytne příležitost. K porážce hord imperiálních jednotek použijte vše, co máte k dispozici. Účinnější zbraně si ponechte na pozdější vlny.

Obsazení výsadkové kapsle:

Chcete-li se dostat k power-upu uvnitř kapsle, musíte ji nejprve „zabrat“. Tato akce vyžaduje určitý čas. Během této doby může imperiální pěchota kapsli odcizit a vyřadit ji. Vaši nepřátelé se ji nepokusí získat, dokud ji nezačnete zabírat, proto stojí za úvahu nechat si ji na později. Po úspěšném obsazení kapsle a získání power-upů zůstanou příslušné bonusy na místě, dokud nejsou sebrány nebo neskončí hra. Takže si je můžete ušetřit na později proti obtížnějším vlnám.

Výbava:

Na začátku každé mise typu Survival (a také po smrti) si můžete vybrat z nabídky blasterů a dvou přednastavených sad Star Cards. Velkou roli při vašem výběru bezesporu sehrají osobní preference, ale měli byste rovněž zvážit typ mapy a složení nepřátel. Chystáte-li se na boj v úzkých průchodech, vyberte si zbraň s vysokou kadencí střelby a velkou ranivostí. Pokud plánujete ostřelovat pěchotu z dálky, zvolte blaster s dlouhým dostřelem. Jump Packy zajišťují snadnější pohyb po mapě a také jsou potřeba k nalezení mnoha sběratelských předmětů.

Nezdržujte se moc dlouho na dně kaňonu:

Vysoké strmé srázy na Tatooine skýtají výhodu při střetu s protivníkem na dně kaňonu. Proto si dávejte pozor, když se pohybujete v údolí. Využijte tuto výhodu ve svůj prospěch a zaútočte na imperiální jednotky seshora. Není to však bezpečné na dlouhou dobu: nepřátelé se nakonec dostanou nahoru nebo vás zneškodní z dálky.

Sada Star Cards:

Obě možnosti sad Star Cards v režimu Survival na Tatooine obsahují Jump Pack, který je velmi užitečný při zdolávání prudkých útesů. Je také důležitý při hledání sběratelských předmětů, protože čtyři z pěti se vznáší vysoko ve vzduchu. Proti technice je nejlepší Annihilator (Ničitel). Ion Torpedo (Iontové torpédo) se dokážete zaměřit na techniku na velkou vzdálenost napříč kaňonem. Personal Shield (Osobní štít) vás při použití ionizační zbraně chrání před střelbou z blasterů. Raider (Nájezdník) v kombinaci s Ion Shot (Iontový projektil) je další možností v boji proti technice. A spolu s Barrage (Hromadné ostřelování) se hodí proti skupinám pěchoty. Výběr výbavy je ale do značné míry ovlivněn vašimi osobními preferencemi.

Pozor, kam šlapete:

Při zdolávání vysokých útesů na Tatooine si dávejte pozor na prudké svahy u hranic mapy. V případě pádu se dost obtížně dostává zpátky. Do bezpečí se lze snadno dostat pomocí Jump Packů. Opustíte-li bojovou zónu, máte 10 vteřin na návrat. Zůstaňte v klidu, odstupte od stěny útesu a použitím Jump Packu se vraťte zpátky do hry.

V oficiální strategické příručce od PRIMA Games se dočtete, jak získat všechny herní úspěchy/trofeje, jak dominovat na bojišti a jak nejlépe zacházet s jednotlivými zbraněmi a technikou ve hře. Předobjednejte si ji hned teď!

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář