BF-Blog se rozšiřuje a dáváme možnost jednomu z Vás!

Náš web BF-Blog si za svou éru prošel mnoha změnami ať redakčními či grafickými. Nyní však nastal čas na další, se kterou přichází možnost stát se součástí BF-Blogu pro jednoho z Vás. Jak jste si jistě všimli, pravidelně Vás zásobujeme novinkami nejen z Battlefield ale i Star Wars světa. Jelikož do budoucna chceme náš obzor rozšířit i o další zajímavé hry a přitom si udržet vysokou kvalitu a kvantitu článků, je třeba rozšířit naši redakci o další rady. Zajímá Vás co to obnáší, čtěte dál!

Koho hledáme?

Hledáme šikovných lidí, kteří mají snahu a chuť se věnovat vedle své práci i psaní článků pro úžasnou komunitu. Lidí, kteří se chtějí dále rozvíjet, vyhledávat nové informace a neustále se zlepšovat. Jsou kreativní a přinášejí nové nápady. Pokud jste se našli v některé z předchozích vět, neváhejte a zašlete nám krátký článek na adresu „blackwatch68@bf-blog.cz“. Článek musí mít minimálně 300 slov, přičemž téma je libovolná, ale musí se týkat videoher.

Co můžete získat?

Na oplátku Vám nabízíme speciální benefity v podobě skvělého týmu, vybraných her od EA zdarma, speciální dárkové předměty a spousta dalších bonusů. Je samozřejmě jen na Vás jak se rozhodnete, no my věříme, že se nám podaří najít šikovných lidí, kteří přinesou nový nádech našemu webu. 🙂 

Držíme Vám všem palce.

Váš tým, 
BF-BLOG

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář