BF3 – falešné HW nároky; BF3 a Steam; podpora pro Joysticky; budoucnost série BF

Abych tu nepsal několik novinek, které by obsahovaly jen jednu informaci, sepíši jen jednu kde bude vše po kupě. Začneme s tím, že se po internetu rozjela druhá vlna prohlašování hardwarových nároků pro Battlefield 3.

Řeknu Vám jak to tedy s nimi je. Tyto HW nároky byly zveřejněny na eshopu GameStop, který je vzal ze stránky bf3blog.com, kde mají pouze vlastní odhad těchto nároků a to už někdy z března 2011. DICE také prohlásilo, že zatím žádné nároky neuveřejnili a že tyto nejsou pravé. Takže tedy stále na HW nároky čekáme.

Před pár dny EA zveřejnilo seznam prodejců (poskytovatelů), kde je možné zakoupit digitální verzi Battlefieldu 3, tato stránka už však byla stažena pryč. V tomto seznamu chyběl Steam, velmi populární služba po celém světě. Začalo se tak usuzovat, že se Battlefield 3 na Steamu neobjeví. Jistě si pamatujete, že po spuštění služby Origin byla hra Crysis 2 stažena ze Steamu a už ji tam není možné zakoupit. Dle posledního vyjádření EA tento problém nastal kvůli DLC a ne kvůli službě Origin. EA totiž chce své tituly kompletně kontrolovat a mít tak možnost zákazníkům nabízet skrze tyto služby co je potřeba. Službě Steam se toto nelíbilo a protože EA nabízelo skrze Direct2Drive určité DLC, které na Steamu nebylo, tak Steam odstranil celé Crysis 2 pryč. Podobný osud může potkat i BF3, ale nemusí. Je tu malá šance, že se EA a Steam dohodnou a Battlefield 3 se tam tak objeví – uvidíme.

To, že má Battlefield 3 na PC podporovat Joysticky už víme. Pokud ne, tak znovu připomínám, že DICE se snaží, aby většina Joysticků měla v BF3 plnou podporu.

Dále bych Vás chtěl informovat o článku ze stránek IGN – „Budoucnost Battlefieldu“. Ten si vzali v Zingu na paškál a tak Vám ho přináší pěkně v českém jazyce – rozhodně ho nepřehlédněte!

Nakonec pro Vás mám spíše osobní názor. Na internetu poslední dny koluje článek ze stránek TGN.TV – Destrukce v BF3 je zhoršena. Píší tam o tom, že v Battlefieldu 3 nebudou už budovy padat tak jako v BFBC2. Osobně si myslím o tomto článku 2 věci – je to kompletní výmysl a nebo je to pochopené trochu jinak. Jde o to, že destrukce v BF3 je na jiné úrovni a budov se to týká taky. Myslím si, že stále budou padat k zemi, jen bude záležet na jejich velikosti. Například na mapě Operation Métro nepůjde sundat kompletní budovy, ale v nějaké pouštní mapě, kde budou menší domky, ano. Jak to bude se snad co nejdříve dozvíme přímo od DICE.

 

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

11 komentářů

Napsat komentář