BF3: Back to Karkand mapy budou modernější a budou mít více destrukce

Patrick Bach pro server Xtreme Gaming řekl, že mapy z rozšiřujícího balíčku Battlefield 3: Back to Karkand budou modernější. Nebudou to tedy identické kopie map z BF2, ale budou mít modernější vzhled, nebudou tak mlhavé a budou obsahovat celkově více detailů.

XG247 (Sam Clay): Promluvme si o mé nejoblíbenější mapě „Wake Island“. Bude vypadat o dost lépe nebo přidali jste nějaké další oblasti?

Patrick Bach: Co jsme udělali se všemi mapami je, že jsme je vzali z období do kterého jsou zasazeny a přenesli jsme je do budoucnosti. Takže prostředí prošlo nějakými změnami na základě moderní doby. Mapa „Wake Island“ obsahuje spoustu změn od roku 1942.

XG247 (Sam Clay): Co se změnilo?

Patrick Bach: Nevypadá úplně stejně jako tehdy, je skutečně zajímavé vidět ty změny, kterými prošla – nechtěli jsme prostě udělat jen kopii té mapy, to stejné s mapu „Strike at Karkand“, nechtěli jsme ji kopírovat, chtěli jsme tomu přidat něco nového. Už to není to mlhavé prostředí, je to čistá a jasná obloha a celkově je tam více detailů. Tak je to se všemi mapami.

Dále Patrick Soderlund serveru IGN řekl, že v BtK uvidíme výraznější destrukci, než je v samotném Battlefieldu 3.

„V Battlefieldu 3 je spoustu destrukce, ale v balíčku BtK je to jiná úroveň, je zde dokonce více destrukce než v základním BF3„, řekl nám. „Takže si myslím, že to lidé budou mít rádi a bude to pro ně něco čerstvého. Když hrajete Karkand, tak to množství destrukce tam je prostě šílené. To je úmyslné rozhodnutí malého týmu lidí, kteří vytvořili tento balíček, povznést to výše a učinit tak destrukci ještě výraznější než v základním Battlefieldu 3.“

Zdroj: Planet Battlefield

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

50 komentářů

Napsat komentář