BF3 pre-alfa verze, aneb jak to vlastně nakonec bude vypadat?

Vývoj Battlefieldu 3 je momentálně hodně na začátku, protože se nachází stále ještě v PRE-ALFA verzi, což vlastně znamená, že tam není nic jisté a nakonec nemusí zůstat ani kámen na kameni. V tomto stádiu je hra určena jen pro vnitřní použití ve studiu, případně veřejné předváděčky a nalákání sponzorů apod.

Dále nastane verze ALFA, v ní už bude hlavní kostra z větší části hotova a budou se dodávat hlavně další funkce a dodělávat převážně už jen drobnosti.

Následně se hra přesune do BETA verze, ve které už by mělo být vlastně vše, ale budou se hlavně odstraňovat chyby a stabilita.

Po této verzi následuje ještě několik, ale nejpravděpodobnější bude stav GOLD a to znamená, že hra je hotova a může být poslána do lisoven a následně do prodejen.

Takže Battlefield 3 čeká ještě velmi dlouhá cesta, než se dostane do našich počítačů a konzolí. Chcete vidět pěkný příklad rozdílu mezi PRE-ALFA verzí a finálním produktem? Tak na těchto videích z BF2 můžete zhlédnout PRE-ALFA verzi hry Battlefield 2 a následně konečnou verzi, záběry z multiplayeru:

Battlefield 2 – PRE-ALFA

Battlefield 2 – finální verze

P.S.: Pokud bych se u některé z verzí sekl s informacemi, prosím opravte mě 😉

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

10 komentářů

Napsat komentář