BF3 – preview a další info

Na serveru Eurogamer.cz dnes vydali zajímavé a hezky sepsané preview pro Battlefield 3. Myslím si, že určitě stojí za Váš čas abyste si ho přečetli a dozvěděli se tak zase něco o BF3 😉

Preview je možné přečíst zde.


Dále tu pro Vás mám video, rozebírající stránky uniklého březnového čísla časopisu Game Informer. Ve videu toho moc nového vlastně ani není, ale byla by škoda se o něm nezmínit. (z důvodu prakticky žádných nových informací, nebudeme dělat pro něj titulky)


Potom tu máme hezký, detailní a rozhodně pracný  rozbor vybavení vojáka pro BF3, který vytvořil web OffDutyGamers.com (překlad prozatím neplánujeme):


No a nakonec ještě nějaké další informace od německého komunitního manažera pro Battlefield sérii, které vyšli na povrch po jeho rozhovoru pro battlefiled-badcompany.de. Z nich server PBF zjistil,  2 hlavní věci, že 24 hráčů pro konzole ještě nemusí být úplně finální počet jak si myslíme (ale já si osobně myslím, že to tak zůstane) a dále to, že backend pro BF3 asi bude používat verzi „Blaze“, kterou používá MoH a je modernější, než verze „Plasma“, kterou používá BFBC2.

Pokud by tento rozhovor, z battlefiled-badcompany.de, který je v němčině někdo ochotně přeložil, určitě to nebude na škodu a následný překlad zde bude uveřejněn 😉

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

11 komentářů

Napsat komentář