BF3 psí známka při předobjednání na GameLeader.cz

Že si pro nás chystá internetový obchod Gameleader další dárek k předobjednávce Battlefield 3 Limitovaná Edice, kromě plakátu s motivem BF3, to jistě všichni víme.

Dnes ale tento dárek odhalil a tak všichni kteří si předobjednali nebo předobjednají Battlefield 3 Limitovaná Edice na PC/XBOX360/PS3 tedy dostanou, kromě plakátu s motivem BF3, i psí známku kde bude Vaše jméno, Gamertag a samozřejmě nápis BATTLEFIELD 3 VETERÁN. Psí známka je na řetízku o délce asi 60cm.

Battlefield 3 Limitovaná Edice můžete předobjednávat na GameLeaderu pro:

Pokud jste již předobjednali u GameLeaderu, tak abyste tuto psí známku získali, stačí napsat na email bf3@gameleader.cz. Postup je takovýto:

Jakmile budete mít předobjednáno, zašlete nám své jméno a příjmení spolu s přezdívkou na email bf3@gameleader.cz , psí známka Vám pak bude doručena spolu s hrou.

Text emailu uvádějte nejlépe v tomto formátu:
Číslo objednávky: 000
Jméno a příjmení: Abc Jkl
Přezdívka (kde): xyz (PSN|XBL|STEAM|obecné)

Za přezdívku do závorky uveďte o jaké ID v síti se jedná, na výběr máte Playstation Network, Xbox Live, Steam, či ID (přezdívka obecně). Délka přezdívky pro PSN, XBL nebo STEAM by neměla přesáhnout 12 znaků, délka obecné přezdívky (ID) pak 15 znaků.

Jméno a příjmení uvádějte to, které chcete mít na známce vyryto. Nemusí být shodné se jménem na předobjednávce. Delší jména budou gravírována menším písmem, pokud víte, že Vaše jméno je obzvlášť dlouhé a máte možnost jej zkrátit, doporučujeme toho využít. Jméno i příjmení uvádějte včetně diakritiky (háčky a čárky nad písmeny). Vaše jméno bude na známce uvedeno přesně tak, jak nám jej uvedete v emailu.

Své údaje nám můžete zasílat již nyní. Pokud od Vás informace neobdržíme, budeme Vás v průběhu předobjednávek kontaktovat emailem s žádostí o doplnění těchto údajů.

Využijte tak jedinečnou šanci, předobjednejte u GameLeaderu a získejte plakát a psí známku s motivem Battlefieldu 3!

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

19 komentářů

Napsat komentář