BF3 – shrnutí informací z francouzského magazínu PC Jeux

Takže po magazínech jako Game Informer (přeložený), GameStar (překládá se), tu máme další zahraniční magazín, který přináší informace o Battlefieldu 3. A tím je francouzský magazín PC Jeux, který ve svém březnovém čísle taktéž podrobně popisuje BF3. Souhrn z článku v tomto magazínu přinesl web NoFrag a tady je:

  • Frostbite 2 byl ve vývoji v době, kdy pracovali na Bad Company 1 (vydané v roce 2008).
  • Pokud v blízkosti hráče nastane nějaká exploze, odhodí ho to na zem (nevypadá to naskriptovaně). Pokud je hráč pravidelně často zasahován kulkami, jeho postava začne mrkat a vidění je zamlžené.
  • Základní pohyby těla jsou jako z Mirror’s Edge, ale byly od posledně ještě vylepšeny. Animace postav, viditelné z třetího pohledu, pocházejí z licencovaných her jako FIFA a NBA Street.
  • Variace prostředí je hodně pestrá: pláně, lesy, noční prostředí a samozřejmě Paříž, New York a Blízký východ.
  • DICE vydá hru, kde bude mít hráč pocit, že hraje za vojáka a zároveň se bude střídat s poklidnými chvílemi. Trochu jako F.E.A.R. 1 a opak Call of Duty.
  • Redaktorovi tohoto časopisu se zdá Frostbite 2 engine působivější než engine jako ID Tech 5 nebo CryEngine 3. Když ho viděl poprvé, měl stejný pocit, jako když viděl poprvé Crysis 1 v roce 2007.

Screeny magazínu PC Jeux (prozatím první 2 strany):

Zajímalo by mě, zda tu mezi námi je někdo kdo by dokázal přeložit tentokrát francouzský magazín.

Zdroj: Planet Battlefield, BF-Games.net, Somua.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

19 komentářů

Napsat komentář