BFP4F: Systém odemykání, slevy, oblečky – stačí si vybrat

Poslední update přinesl do hry změny a to hlavně v kategorii cen.

Ceny u brokovnic a pistolí byly zredukovány na ideální cenu  1500-3700 PF ( obrovské zlevnění )
A ceny oblečení byly také změněny a tím myslím hlavně zlevněny!

Další změnou tohoto update je systém „Otevírání zbraní“
Tento systém vám po dosažení určitého levelu otevře další zbraň, kterou si můžete koupit. Např. Pokud jste pod lvl 22, nemůžete si koupit pistol M1911 v „Elitní“ verzi.
Samozřejmě pro ty, kterým by toto omezení vadilo, mohou si zbraň/oblečení za určitý obnos Fundů otevřít a automaticky tak obdržet navždy (Pokuď nesplňujete level a chcete si zbraň koupit napořád, tak je cena stanovena na dvojnásobek ceny, kterou byste zaplatili za nákup „navždy“, pokud byste splňovali level.

A takhle nějak to může vypadat:

Ještě bych dodal, že nově také byly změněny defaultní uniformy pro obě válčící strany. Někteří je zbožňují, další je označují za pyžama. Nicméně, jak sdělil na fóru přímo vývojář, uniformy vypadají o kus lépe přímo ve hře, takže nezbývá než se osobně přesvědčit, ale je to pravda.

No a toto by byl update dne 8.2.2012. Nebyl sice upravený granade booster, ale jsem rád že už neuvidím každého druhého vojáka na levelu 1 pobíhat s USAS-em.

Nyní jsou ceny až 4x nižší

Z toho je možné usoudit, že může brzy následovat tzv. „nerfing“ neboli snižování statistik dosud nedotčených zbraní, tedy pistole a případně brokovnice.

Další články ze světa Play4Free her na czechbattlefiled.info

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

3 komentáře

Napsat komentář